• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

Onu da halletim şimdi smc den serveri açarken agent succes diyo ama sonra shard kapanıyor ne yapabilirim.

beyler herşeyi açıyorum smc_independent i acıyorum kapanıyor bi yardım ederseniz sevinirim.

Bide bişey daha sorcam beyler serveri kurdum dielim bi dahaki girişimde gene herşeyi açmam gerekiyomu?

Ram yetmedi shard çöküyor :D Yardımcı olabilirim elimden geldiğince , ö.m atabilirsiniz.

ARKADAŞLAR GLOBAL MANAGER BÖLE Bİ HATA VERİYOR NE YAPMAM GEREK LÜTFEN YARDIM EDİN :S SORUNU ÇÖZENE VDS SERVERIM'DA GM LIK VERICEM LÜTFEN ACİLLL

cannot occupy db session : select * from SK_SilkChange_BY_Web
cannot occupy db session : update _Shard set nStatus = 0, nCurrentUserRatio = 0 where nID = 64

Arkadaşlar server rateler için kodlar ,program linki ve video veya anlatımını yapabilcek bi arkadaş varmı veya link atıcak :S hepsininS:

Böyle bir sorun var herşeyi yaptım nerde yalnış yaptım acaba

15021.png

Arkadaşlar server rateler için kodlar ,program linki ve video veya anlatımını yapabilcek bi arkadaş varmı veya link atıcak :S hepsinin

Arkadaşlar Rateyi Ayarlayamadım Rateleri Yapabilecek Arkadaşa Hertürlü Yardımda Bulunurum Gerekirse GMlikte veririm
MSN ;RunRunRaQzy@hotmail.com

Silk Nerden Yükleniyor ? Rateler Nerdn Yükseltiliyor ?

Ya surda daha SQL kurmadan Global manager ı acıp hata aldıgını söyleyen arkadaslar var. Harbi siz niye ugrasıyonuz ki olanların serverleri bosuna mı duruyor :D

Geri