• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

Arkadaslar baslangicta item gold sp verme nerdne yapablrz level verme statu puani verme felan?

ARKADAŞLAR GLOBAL MANAGER BÖLE Bİ HATA VERİYOR NE YAPMAM GEREK LÜTFEN YARDIM EDİN :S SORUNU ÇÖZENE VDS SERVERIM'DA GM LIK VERICEM LÜTFEN ACİLLL

cannot occupy db session : select * from SK_SilkChange_BY_Web
cannot occupy db session : update _Shard set nStatus = 0, nCurrentUserRatio = 0 where nID = 64

[sıze=3]

server.cfg içinde

Kod:
        expratio                                         "[color=#ff0000]80000[/color]"
        expratioparty                                     "[color=#ff0000]120000[/color]" 
        dropıtemratio                                     "[color=#ff0000]10000[/color]"
        dropgoldamountcoef                                 "[color=#ff0000]50000[/color]"

burayı bul. Ve kırmızı yaptığım yerleri değiştir.

örnek veriyorum rateleri x120 yapıcaksan

x120 = 120000
x50 = 50000

umarım anlatabilmişimdir :)

benimde 1 sorum var hotana ışınlanamıyorum

biri bana sro_vt_shard_init databasesindeki _refregionbindassocserver tablosunu verebilirmi.
[/sıze]
msn ni ver.

yaa demin sw de bisey yoqtu simdi gm chara giremiyorum s 1033 diye bi hata weriyor bi cozumu warmı bunun

Yardım edicek varmı arkadaşLar item bug npc ye item satımı resstart çekiyorum gene geliyor item girdigimde acil yardım lutfen

Yardım edicek varmı arkadaşLar item bug npc ye item satımı resstart çekiyorum gene geliyor item girdigimde acil yardım lutfen

sayfa 230 da bu sorunun cozumu var

----------

yaa demin sw de bisey yoqtu simdi gm chara giremiyorum s 1033 diye bi hata weriyor bi cozumu warmı bunun

bazi sehirleri kapatmissindir charda kapattigin sehirde kalmistir sehiri tekrar ac

----------

<strong><br>smc acınca ıd pw girince start diye bi hat averıyo kapanıyo.<br></strong>
Bnm Sorunuma Cevap Verıcek yokmu ?

smc id pw dogru yazdigindan emin ol

Sw kendılıgındn kapanıyor.Bir de oyunda dc verıyor düzgün bir client verir misiniz.

Geri