• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

Cert Acıyorum Globalı Acıyorum Gelen Hata Sunlar Yardım Lütfen Hiçmi çözümü bilen yok ya :S kaç gündür yazıyorum ama cevap yok
cannot occupy db session : select * from SK_SilkChange_BY_Web
cannot establish keep alive session : 127.0.0.1 32003 (bind 0.0.0.0)
cannot occupy db session : update _Shard set nStatus = 0, nCurrentUserRatio = 0 where nID = 64

Beyler acil yardım.Bi tane agent kullanıyorum xtrtap var mı yok mu bılmıyorum.Xtrapsız indirdim o da acılmıyor :S Nerede yanlıs var :S her sey dogru.Digerini acınca sw 5-6 saat sonra kapanıyor otomatik smcde agent server hatası verıyor :S

Arkadaşlar daha bu forum çok geride biraz araştırma yapın emin olun kendiniz bulcaksınız dosyalar sorunsuz hatayı kendinizde arayın

----------

Alexandirea harıtasını nasıl acıcaz bilen varmı janganfdan hotandan işinlanılmıyor

Arkadaşlar kurulumda globalmanager hata vermeden acınca dırek neden kapanır cozumu bılen arkadaslar ulasabılırlermı lutfen cok ACİL!

Arkadaşlar daha bu forum çok geride biraz araştırma yapın emin olun kendiniz bulcaksınız dosyalar sorunsuz hatayı kendinizde arayın

----------

Alexandirea harıtasını nasıl acıcaz bilen varmı janganfdan hotandan işinlanılmıyor

yukarda araştırma yapın kendiniz bulucaksın diyen sen değilmisin ozaman kendin bul bir insan sözünde durmuyorsa kişilik sahibi değildir.

Serverii sıfırdan kurmama yardımcı olucak arkadaşa 2 aylık rapid preminyum üyeliği vericem.. ( kendi bilgisayarımdan oynıcam tek başıma :)

yukarda araştırma yapın kendiniz bulucaksın diyen sen değilmisin ozaman kendin bul bir insan sözünde durmuyorsa kişilik sahibi değildir.

ben bulamadıgımyerleri soylüyorum ben ser verı kuralı 1 ay oldu nerdeyse çogu sorununu kendim buldum kise bana yardım etmedi ben o srounuda illaki bulurm benim amacım biran once bulunsun ama bazı arkadaşların sorunu daha serverı kurmadan yardım istiyolar serverı kurmak çok kolay biraz araştırmayla her sorun cozuluyo ben bu konu açıldıgı gunden beri takıp ediyorum kise bitane olsun yardım etmedi ama sonunda araştırdım kendimce testler yaptım bir çok sorunu çozdum

Beyler rate ayarlayamanlar ıcın

kodlarda burda

================================================== ===========================
Individual experience ratio

Code:

0042714C F6C4 50 TEST AH,42

Party experience ratio

Code:

004271F5 F6C4 42 TEST AH,42

Item drop rate

Code:

004272A0 F6C4 42 TEST AH,42

Gold drop amount rate

Code:

00427349 F6C4 42 TEST AH,42

HWLAN (berserker) gain factor

Code:

004273CA |. F6C4 44 TEST AH,42

Bypass creation of huge .dmp files (less lags)

Code:

00964060 81EC 6C060000 SUB ESP,66C
change command to
Code:

jmp 009642FD

Son düzenleme:
win 2008 de globalı açıyorum hemen kapınıyor sorun nedir?? portlarda sorun yok

Geri