• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

Arkadaşlar ' Alexdria açmam için ne yazmam lazım ve ne yazıyor ? ' bulamadımda ayrıca ben kodla devil aldm ' ı basdım dc ' girdim sonnra gene dc ı basdım an dc yiyorum nedeni nedir ? teşekkürler.

arkadaşlar alexdria ve ' rock j.cave ' dw cave ' alexdria ışınlanan yerleri acmak istyiroum nasıl acabilirm resimli gösterebilicek varmı ?

----------

rateleri yapamayan varsa ona editli gameserver werebilirm ?

Event Winter :)

918.jpg

arkadaşlar çara nası silk vericez nası 110 lwl falan ayarıcaz direk yardım edermsniz

Monster Spawn ı nerden editleyebilirim çok yaratık çıkıyor :S gereksiz olan yaratıkları düşürmek isityorum databaseyi inceledim ama bulamadım bi türlü ? :S

Sistem: Win XP x64 SP3 (IIS FTP & HTTP Server) 8GB RAM SQL SERVER 2008 R2 EXPRESS
yaratıktan düşen itemleri toplarken dc veriyor. magic yada normal farketmiyor. bir de Premium Plus çalışmıyor(Devil çalışıyor) . Monster despawn gibi bir problem var ayrıyetten.
sanırım SR_GameServer.exe den kaynaklı bi problem var. EXP RATIO editli bir exe kullanıyorum.

magicitem.png

normalitem.png

shardmgr.png

shardmgr2.png

Pre Plus Not Work (Int/Str and x2 EXP/SPEXP)

preplus.png

Silk Nasıl Verildiğini Öğrendim ' Peki GM ' Nasıl Yapıcaz ?

arkadaslar acil sorum olcak 300 x rateli bi gamesrver editlicek arki varmi sadece berkserker dusuk olsn ? :S

:D Çok Akıllıca ben düşünememiştim :D ' sw açık acaip kasıyo :D Malesef ama gece yaparız ?

yav benim acelem yok kassin :D yavas yavas yapariz? simdi geceleyin olmaz ucnku tv tamirde aielce pcden tv izlioz :D ondan yani simdi om at bana team ile yavastan baslayalim ?

Geri