• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

Arkadaşlar Event Nasıl Düzenlerim Bi Kaç Screen Yayınlarsanız Sevinirim!
+
Bloody Sro Nun Linklerini Verebilecek Olan Warmı??

Haddini bil düzgn konus.. adam gıbı bısey dedık al sana ss bı yerlerıne tıkarsın artık..

15692.png
Kendi yaptığın şeyi başkasına tavsiye et ondan sonra haddimi sor bana

PowerScream burdası tartışma yeri değil eğer ağır bi söz dediysem kusura bakma

----------

PowerScream ben yaptım ama ata binmedi ve canavar çıkmadı neden olabilir

gm lik işini yapamadık arkadaş beni gm yapıyor oyuna girerken requestingde kalıyo öle kodm od gelmiyo girmiyo yardımcı olacak ö.m atabilirmi ?

gm lik işini yapamadık arkadaş beni gm yapıyor oyuna girerken requestingde kalıyo öle kodm od gelmiyo girmiyo yardımcı olacak ö.m atabilirmi ?
Senin IP'ni yazdımı?

----------

Gençler,şöyle güzel bi server açıp 110lvl baslangıc,SPli,Silkli charlar acıp pvp serverı acan yokmu yhaw hamchi felan farketmez amac eglenmek :D

Senin IP'ni yazdımı?

----------

Gençler,şöyle güzel bi server açıp 110lvl baslangıc,SPli,Silkli charlar acıp pvp serverı acan yokmu yhaw hamchi felan farketmez amac eglenmek :D

İp nereye yazılcak diyor ayrıca 110 Lv felan kolay biz yaparız eğlence işi hamachi zatende gmlik yazabilse bi.

Arkadaşlar bildiğim kadarıyla Charı Gm olarak actıgınızda dc ve bazı sorunlar verıyor serverda beklenmedık. Normal char olarak kullanın . İyi oyunlar

Άρгĩćǿτ;1673721' Alıntı:
Arkadaşlar bildiğim kadarıyla Charı Gm olarak actıgınızda dc ve bazı sorunlar verıyor serverda beklenmedık. Normal char olarak kullanın . İyi oyunlar
Yoo Ole Bi Sorun Werdigi Yok DataSaglam Tabi İtem Bugunu Fixlemediyseniz Baska Diger Hatalar Clientten Kaynaklanıo
Not COS LWL İle Oynamayın :)

Bloddy Sro Client Linki Lazım + Event Nasıl Düzenlerim??

Yoo Ole Bi Sorun Werdigi Yok DataSaglam Tabi İtem Bugunu Fixlemediyseniz Baska Diger Hatalar Clientten Kaynaklanıo
Not COS LWL İle Oynamayın :)

Bloddy Sro Client Linki Lazım + Event Nasıl Düzenlerim??

Item Bug nasıl fixleniyor yardımcı olabilir misin?

YA BANA KİM YARDIMCI OLABİLİR Bİ ADAMIN CustomCertificationServer HATA BENİM KURAMADIMDANMI NEYDEN KAYNAKLANIO BİLMİOM :D DAHA GLOBAL MANAGERI BILE ACAMADIM YARDIMMMMMM + RATE AYARI YAPMADA GAMESERVERE PACKI NE YAPILIOMUS ONLARDA FELAN YARDIMCI OLCAK OLANNN ??

Senin IP'ni yazdımı?

----------

Benim server 110 lvl başlangıç. sp war silk war . direk 110 nova +11 itemle oyuna başlıyorsunuz.Öze Panel war.Hamachi Ağ RekorrRoad5 parola op3l .yoğunluğa göre RekorrRoad6 RekorrRoad 7 ağları açılkacaktır.panel http://5.64.34.185:8080/

P
anelin örnek linki RecRoad Online - Anasayfa

Geri