• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

PowerScream burdası tartışma yeri değil eğer ağır bi söz dediysem kusura bakma

----------

PowerScream ben yaptım ama ata binmedi ve canavar çıkmadı neden olabilir

İşte bende onu dıyorum.. 1 yap calısır dedım esprılı bı sekılde sert cıkman yanlıs.. nyse..

bitek donwhang actıgındamı oluyor bu sorun..

Yardim istiyonler Eklesin
kingodisco41@hotmail.com
https://www.facebook.com/yildiray.kuru
Hamachi İD: VsroHelp pw:1

Yardimci Olabilceğim Konular :
Win7 IIS Kurulumu
5 dkkada DC Yeme (XTRAP NO-XTRAP-AGENT)
RATE
İTEM BUGU
Kayit Sayfasi
kayıt sayfası sadece kayır içinmi

----------

İşte bende onu dıyorum.. 1 yap calısır dedım esprılı bı sekılde sert cıkman yanlıs.. nyse..

bitek donwhang actıgındamı oluyor bu sorun..
ben oyle bılıyorum cunku acınca ata bınmıyo kapatınca bınıyo :)

Arkadaşlar şunun orjinal media.pk2 sini linkini pm atarmısnız serveri kurdum ama media.pk2 lazım elalemin media.pklarla giriyoz orjinalı fixlicem :D

sw ye gelicek warsa herşey çalışmakta bug yoktur vds net hızı dusuk lag yaratıyor bende 16mgbit net oldugu için hamaçhiden actık sw yi hamaçhi kervanroad pw 1 kervanroad1 pw 1 kervanroad2 pw 1 site kervansaraygolcuk.net.tc ip 5.167.97.234

yardım eder mısnz ltfn tabloları acamıyorum nıyese aksam acıyordum sabaha acamadım :P

9616.bmp

Beyler Bugün Serveri Test İçin Bi Açıyım Dedim Server 4-5 Haftadır Sorunsuzdu Herşey Çalışıyordu Bugün Böyle Hiç Görmediğim Hatalarla Karşılaştım
BU SORUNU HALLEDENE İSTEDİĞİ HERŞEYİ VERİRİM ^^

Ö.M VEYA RunRunRaQzy@hotmail.com Ulaşabilceğiniz Yerler DİKKAT ETTİYSENİZ PETLER AÇIK AMA GÖZÜKMÜYOR VE HATALARDA ORADA

2due5v.png
2djuik7.png

sorunu tam olarak soyler misin oyunda sorun mu cikiyor

Geri