• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

Dosyaları Sinirden Silmemek İçin Zor Tutuyorum Kendimi :D :D
Paylaştığım Resmi Gördüyseniz Arkadaşlar Sorun Nedir Sizce

yardım eder mısnz ltfn tabloları acamıyorum nıyese aksam acıyordum sabaha acamadım :P

9616.bmp

yardım edıcek yoq mu restore demeyın beyler normalde acılıyordu pcyı kapadım sabaha acılmadı restore yapdım kac kere normal olarak harhangı bı tabloyu acmıyor sorun ne bılen warsa cevap yazsın ltfn xd

mayuyo.png

Arkadaşlar BU Hatayı Düzeltecek Kişilere Serverimde GM'lik Vereceğim

2djuik7.png

Son düzenleme:
Yhaw Bn Herseyi Sorunsuz Yaptım Video Tutsaq ın Videodaki gibi ama Server.cfg demi var bilmiyorum Sadece Global,Machine,GateWay acılıyor DowloandServer Tıkladıgımda hiç açılmıo ne hata var ne görüntü Çözüm Yolu Varmı Arkadaslar bunun..

Yhaw Bn Herseyi Sorunsuz Yaptım Video Tutsaq ın Videodaki gibi ama Server.cfg demi var bilmiyorum Sadece Global,Machine,GateWay acılıyor DowloandServer Tıkladıgımda hiç açılmıo ne hata var ne görüntü Çözüm Yolu Varmı Arkadaslar bunun..
Uyumluluk modunu xp yada 2003 yapıp yonetıcı olarak calıstırmayı denedın mı?

Uyumluluk modunu xp yada 2003 yapıp yonetıcı olarak calıstırmayı denedın mı?
kardes tam nasıl yapıldıgını bilmiyorum ama denedim googleden bakıp bu seferde acılıp kapanıyo program listedeki bütün modları denedim.

Son düzenleme:
Geri