• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

swnin lvl cap nasil arttirabilirim xD 110dan 120 ye xd yada nasil dusurebilriim xd

----------

Hamachi Serverina Gelmek istiyenler LastSro7 123 LastSro8 123

Serverdan 1 Video Zabz Killed Isyutaru #1 - YouTube

Ayrica Kayit Sayfamiz Acilmistir.Alex Haric HeryeR Aciktir.Rateler 150x Oyuna Geldiginizde Direk 110 LvL Yapilir Ayrica Yakinda VDS ye Geciyoruz.....

S.a arkadaslar bir çok sorunum oldu kimse yardım etmedi bende size şartlı yardım edicem istiyen kabul eder Çoğu arkadaşımız isminin yanına [GM] yada o charın ismini değiştiremiyor
charının yanına [GM] yazdırmak istiyorsanız bende sizden birşey istiyorum bana rate ayarlama ve basit üyelik sayfası verene charının isminin önüne [GM] yazıcam bana ulaşmak istiyenler Hatta çoğu açılmayan şehirleri açıcam

MSN Adresim: agolize@hotmail.com

dünden beri ne yazıyorum ben önceki sayfalara baksana ozaman yazmadında şimdimi geliyo aklına
daha yeni gördüm kusura bakma elitepvp de ara bulursun rate leri

----------

kardes bana yardım edebılır mısn tw :831 666 503 pw:2221 mysqlde bı sorun var adını tam bılmıyorum bı bakarsan sevınırım
hatanın ne olduğunu bilmiyorum resim koysan bide

----------

Beyler rate ayarlayamanlar ıcın

kodlarda burda

================================================== ===========================
Individual experience ratio

Code:

0042714C F6C4 50 TEST AH,42

Party experience ratio

Code:

004271F5 F6C4 42 TEST AH,42

Item drop rate

Code:

004272A0 F6C4 42 TEST AH,42

Gold drop amount rate

Code:

00427349 F6C4 42 TEST AH,42

HWLAN (berserker) gain factor

Code:

004273CA |. F6C4 44 TEST AH,42

Bypass creation of huge .dmp files (less lags)

Code:

00964060 81EC 6C060000 SUB ESP,66C
change command to
Code:

jmp 009642FD
rate isteyenler Onur kardeşim paylaşmış

----------

alexandria yı hangi regionlarla açıyoruz ?

Arkadaşlar bana kurmamda yardım edicek kişiye 2 aylık rapidshare preminyum vericem..

Katılıyorum.. Karşılıklı iyilik bence iyilik degildir. Karşılık istemeseydi,ben yardımcı olucam ama bana yardımcı olabılıcek varmı vb. deseydi rateler konusunda yardımcı olurdum..

Dünden beri yazıyorumda yardımcı olmuyorsun gelmiş şimdi laf yapıyorsun

Al ben sana şimdi alexandra açmak için ne yapcanı sölim ama sen bana yardımcı olucakmısın kesinlikle olmicaksın türklerin %80'ninde yardımla yok artık

Alexandra açma SQL dosyasından SRO_VT SHARD' girin tables'i açın içinde _RefRegionBindAssocServer bu dosyayı bulun sağ tıklayıp open deyin

Ve aynen böle olsun bunu yaparsanız bütün maplar açılacak

CHINA 1
TQ 0
West_China 1
Oasis_Kingdom 1
Thief Village 0
Roc 0
Eu 1
Am 1
Ca 1
SD 1
KingsValley 1
Pharaoh 1
DELTA 1
TEMPLE 1
FORT_JA_AREA 1
FORT_DW_AREA 1
FORT_HT_AREA 1
FORT_CT_AREA 1
FORT_SK_AREA 1
FORT_BJ_AREA 1
FORT_HM_AREA 1
FORT_ER_AREA 1
ARENA_OCCUPY 1
ARENA_FLAG 1
ARENA_SCORE 1
SIEGE_DUNGEON 1
ARENA_GNGWC 0
GOD_TOGUI 0
GOD_WRECK_IN 0
GOD_FLAME 0
GOD_WRECK_OUT 0
EVENT_GHOST 0
JUPITER 0
PRISON 0
GM_EVENT 0

Son düzenleme:
mysqlde
ınternal Error.invalid pane configuration hatası kardes tabloların hıc brını acamıyorum yardım eder mısnz ltfn

tw:831 666 503 pw:1628

Dünden beri yazıyorumda yardımcı olmuyorsun gelmiş şimdi laf yapıyorsun

Al ben sana şimdi alexandra açmak için ne yapcanı sölim ama sen bana yardımcı olucakmısın kesinlikle olmicaksın türklerin %80'ninde yardımla yok artık

Alexandra açma SQL dosyasından SRO_VT SHARD' girin tables'i açın içinde _RefRegionBindAssocServer bu dosyayı bulun sağ tıklayıp open deyin

Ve aynen böle olsun bunu yaparsanız bütün maplar açılacak

CHINA 1
TQ 0
West_China 1
Oasis_Kingdom 1
Thief Village 0
Roc 0
Eu 1
Am 1
Ca 1
SD 1
KingsValley 1
Pharaoh 1
DELTA 1
TEMPLE 1
FORT_JA_AREA 1
FORT_DW_AREA 1
FORT_HT_AREA 1
FORT_CT_AREA 1
FORT_SK_AREA 1
FORT_BJ_AREA 1
FORT_HM_AREA 1
FORT_ER_AREA 1
ARENA_OCCUPY 1
ARENA_FLAG 1
ARENA_SCORE 1
SIEGE_DUNGEON 1
ARENA_GNGWC 0
GOD_TOGUI 0
GOD_WRECK_IN 0
GOD_FLAME 0
GOD_WRECK_OUT 0
EVENT_GHOST 0
JUPITER 0
PRISON 0
GM_EVENT 0
kardeş biraz yukarda rateleri nasıl yapıcağın paylaşıldı ben paylaştım yani yeniledim ilk onur paylaşmıştı

----------

mysqlde
ınternal Error.invalid pane configuration hatası kardes tabloların hıc brını acamıyorum yardım eder mısnz ltfn

tw:831 666 503 pw:1628
http://www.facebook.com/profile.php?id=1606356098 ekle beni sonra yapabilirim şuan kendi bilgisayarımda değilim

bu arada Item BUG unu çözümünü paylaşmanız mümkün mü. küçük i büyük I şeklinde değil çözüm denedik olmadı. farklı bir durum var ve çözümü kimse paylaşmıyor.

bir de COS larda sorun çıkıyor. grab/attack pet e sağ tıkladığımızda DC veriyor. GameServer ise hata mesajı veriyor. AQ Failed vs. vs. diyor. çözüm üretebilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim...

bu arada Item BUG unu çözümünü paylaşmanız mümkün mü. küçük i büyük I şeklinde değil çözüm denedik olmadı. farklı bir durum var ve çözümü kimse paylaşmıyor.

bir de COS larda sorun çıkıyor. grab/attack pet e sağ tıkladığımızda DC veriyor. GameServer ise hata mesajı veriyor. AQ Failed vs. vs. diyor. çözüm üretebilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim...
kardeşim item bugu itemtodel li Itemtodel yaparak geçersiniz ve pet sorunu çok yer açmışsınızdır ram yetmez :)

----------

kardeş biraz yukarda rateleri nasıl yapıcağın paylaşıldı ben paylaştım yani yeniledim ilk onur paylaşmıştı

----------

Kardeşim o paylaşım işime yaramadı wideoda tıpatıp aynısını yaptım aynı değişen birşey olmadı
al kardeşim bunu oyunun içine at bunu aç ve server.cfg den ayarla 50000 yaparsan x50 olur File Hosting - Web Hosting - Dedicated Server link bu sağlam gameserver

Geri