• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

eğer bu oyunu tamamen kurmak istersen 3 tane bilgisayarın olması gerk aynı ağ bağlantısında 8 gb bize göre iyi ama oyuna göre değil 16 gb gerek :) ve bişey değil kardeşim (dondii) ve birazdan item bugunun prosedürünü paylaşıcam

----------

kardeşim önce SRO_VT_SHARD------>programmability------->stored.....------>STRG_ITEM_TO_DEL_NOTX------->

USE [SRO_VT_SHARD]
GO
/****** Object: StoredProcedure [dbo].[_STRG_DEL_ITEM_NoTX] Script Date: 10/06/2011 12:26:00 ******/
SET ANSI_NULLS ON
GO
SET QUOTED_IDENTIFIER ON
GO

ALTER procedure [dbo].[_STRG_DEL_ITEM_NoTX]
@DelFromPC_Inv AS TINYINT,
@CharID AS BIGINT, -- ¸şÁ÷ ş¥ºê Ãß°¡·Î ÀÎÇØ È®Àå
@Slot AS TINYINT

as
declare @Rvalue int
declare @ItemToDel bigint

if (@DelFromPC_Inv = 1)
select @ItemToDel = ItemID FROM _Inventory WHERE CharID = @CharID AND Slot = @Slot
else if ( @DelFromPC_Inv = 2 )
select @ItemToDel = ItemID FROM _InventoryForLinkedStorage WHERE LinkedItemID = @CharID AND Slot = @Slot
else
select @ItemToDel = ItemID FROM _InvCOS WHERE COSID = @CharID AND Slot = @Slot

if (@ItemToDel IS NULL or @ItemToDel = 0)
return -1

----------------------------------------
-- Á¹¶ó ÀÌ ¾Æ·¡ÂÊ ¼øÀüÈ÷ Æê ¼Òȯ¾ÆÀÌşÛ ¶§¹®¿¡
-- µé¾î°£ ÄÚµåÀÌ´Ù. ºĞ¸í overheadÀ̱ä ÇÏÁö¸¸
-- _STRG_DEL_ITEM ÀÇ ½ş·Úµµ¿Í °ÔÀÓ¼*¹ö ÄÚµå º¹Àâµµ
-- Áõ°¡¸¦ À¯¹ßÇÏÁö ¾Ê±â À§ÇØ ¾î¿ ¼ö ¾ø´Â ÆÇ´ÜÀ̾ú´Ù. T_T
declare @BoundCOS int
declare @RefItemID int
select @RefItemID = RefItemID, @BoundCOS = Data from _Items where ID64 = @ItemToDel
if (@@ROWCOUNT = 0)
return -2

-- Ȥ½Ã ÀÌ´® PET ¼Òȯ¾ÆÀÌşÛÀΰ¡?
declare @TypeID1 tinyint
declare @TypeID2 tinyint
declare @TypeID3 tinyint
select @TypeID1 = TypeID1, @TypeID2 = TypeID2, @TypeID3 = TypeID3 from _RefObjCommon where ID = @RefItemID
if (@TypeID1 = 3 and @TypeID2 = 2 and @TypeID3 = 1 )
begin
-- ¿«¿©ÀÖ´Â PET ÀÌ ÀÖÀ¸¸é ±×³Ñ »èÁ¦
if (@BoundCOS <> 0)
begin
exec @Rvalue = _DeleteCharCOS_NoTX @BoundCOS
if (@Rvalue < 0)
return @Rvalue
end
end

-- Ȥ½Ã ÀÌ´® LinkedStorage¾ÆÀÌşÛÀΰ¡?
else if( @TypeID1 = 3 and @TypeID2 = 2 and @TypeID3 = 3 )
begin
-- ¿«¿©ÀÖ´Â Storage ÀÖÀ¸¸é ±×³Ñ »èÁ¦
if (@BoundCOS <> 0)
begin
IF( NOT EXISTS( select LinkedItemID from _InventoryForLinkedStorage where LinkedItemID = @ItemToDel ) )
BEGIN return -1000 END
IF( EXISTS( select top 1 ItemID from _InventoryForLinkedStorage where LinkedItemID = @ItemToDel and ItemID <> 0 and ItemID IS NOT NULL ) )
BEGIN
update _ItemPool Set InUse = 0 from _ItemPool as IP join _InventoryForLinkedStorage as IFLS on IP.ItemID = IFLS.ItemID
where IFLS.LinkedItemID = @ItemToDel AND IFLS.ItemID <> 0
END
DELETE FROM _InventoryForLinkedStorage where LinkedItemID = @ItemToDel
IF( @@ERROR <> 0 )
BEGIN return -2 END
end
end

----------------------------------------------------------
-- ½½·Ô ºñ¿ì±â
if (@DelFromPC_Inv = 1 )
update _Inventory SET ItemID = 0 WHERE CharID = @CharID AND Slot = @Slot
else if (@DelFromPC_Inv = 2 )
update _InventoryForLinkedStorage SET ItemID = 0 WHERE LinkedItemID = @CharID AND Slot = @Slot
else
update _InvCOS SET ItemID = 0 WHERE COSID = @CharID AND Slot = @Slot

if (@@error <> 0 OR @@rowcount = 0)
return -3

-- »èÁ¦ ´ë»ó ¾ÆÀÌşÛ¿¡ ¹*ÀÎ ÀÓ´ë Á¤º¸ »èÁ¦
if exists (select 1 from _RentItemInfo with (nolock) where nItemDBID = @ItemToDel)
begin
delete from _RentItemInfo where nItemDBID = @ItemToDel
if (@@ERROR <> 0 OR @@ROWCOUNT = 0)
begin
rollback transaction
return -6
end
end

-- ÇØ´ç ¾ÆÀÌşÛ »èÁ¦
exec @Rvalue = _STRG_FREE_ITEM_NoTX @ItemToDel
if (@Rvalue < 0)
return -4

return 1

Nedir Bunlar Ne Yapmamız Gerek Anlatmamışsın ?

arkadaslar ben sromda baslangıc ıtemı vermek ıstıyorum nası olucak :D nova felan ?

Arkadaslar bana basit bir üyelik sayfası kurabilecek birisi varmı? Ben denedim ama AppServ ile IIS cakısıyor ııs devredısı kalıyor sonra shardmanager kapanıyor. Yardım edebilecek birisi varmı acaba?

SMC yi actıgım zaman FATAL ERROR Cannot connect to division manager(invalid user info) die bi yazı qelior HELP...

fortest war zamanlarını nereden ayarlayabilirim vede sql den neleri 1 yapıcaz fortest için.

Unique Respawn Nasıl Çözebilirm Unique yi kesiyorum 10sn sonra tekrar cıkıyor .... yardım edin lütfen

Serverı açtığımda uniqueler otomatik çıkmıyor ne yapmam lazım ?Hangi dosyada problem wardır ?

zxoa5t.png

nasıl çözücem bu sorunu bilen varmı?

Her bişeyler tmm buglar fix 12 d filan sponsor eksik
190 -8gbram li sunucu alcak biriyle acak sroyu en geç 2 saaate kurarım :D

ilteşim:master_king1994@hotmail.com

Merhaba arkadaslar ne zamandar beri kurmaya çalışıyorum fakat hala yapamadım ISS diyor benim PC de ISS yok CD de yok Olsa yapacam :( Çünkü ben Bilgisayarcıda yaptırıyorum işletim Sistemini Varsa yardımcı Olmak isteyen TeşekkürLeri Sunarım I Love Maxigame <3

Beyler chara silk yüklemeye çalışıyorum olmuyor ne yapıyorsam olmuyor databaseyi siliyorum yüklüyorum olmuyor charın jıd kodunu yazıyorum silk miktarını yazıyorum olmuyor bi türlü silk gelmiyor chara yardımcı olabilecek varsa bende ona yardımcı olmaya çalışırım

Beyler chara silk yüklemeye çalışıyorum olmuyor ne yapıyorsam olmuyor databaseyi siliyorum yüklüyorum olmuyor charın jıd kodunu yazıyorum silk miktarını yazıyorum olmuyor bi türlü silk gelmiyor chara yardımcı olabilecek varsa bende ona yardımcı olmaya çalışırım

kardeş birde dbo.SK_SilkChange_BY_Web ye gir oraya JID e tekrar yaz yanındaki boşluklara 0 reason a 1 yap bitir kapat yüklenicek

Geri