• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

ne zormuş be arkadaş kafam patladı :D daha yolun yarısındayım

----------

bu hatayı nasıl atlatıcam arkadaşlar videoda noktası noktasına yaptım herşeyi fakat bu hatayı verıyor,yardımcı olana teşekkür bascam :D

1927.jpg

Son düzenleme:
Άρгĩćǿτ;1676501' Alıntı:
ne zormuş be arkadaş kafam patladı :D daha yolun yarısındayım

----------

bu hatayı nasıl atlatıcam arkadaşlar videoda noktası noktasına yaptım herşeyi fakat bu hatayı verıyor,yardımcı olana teşekkür bascam :D

1927.jpg
​Bu kadar kolay bir hatayı yapamıyorsan diyecek bişeyim yok :D:DD

şu COS olayına bi çözüm yok mu? herşeyi yaptık attak/grab peti açmaya çalışınca dc veriyor :S

Son düzenleme:
pc de 8GB ram var. ve CHINA haricini kapattım GameServer 600MB bellek kullanıyor. ama yine de grab pet açmayı denerken dc veriyor.

eğer bu oyunu tamamen kurmak istersen 3 tane bilgisayarın olması gerk aynı ağ bağlantısında 8 gb bize göre iyi ama oyuna göre değil 16 gb gerek :) ve bişey değil kardeşim (dondii) ve birazdan item bugunun prosedürünü paylaşıcam

----------

kardeşim önce SRO_VT_SHARD------>programmability------->stored.....------>STRG_ITEM_TO_DEL_NOTX------->

USE [SRO_VT_SHARD]
GO
/****** Object: StoredProcedure [dbo].[_STRG_DEL_ITEM_NoTX] Script Date: 10/06/2011 12:26:00 ******/
SET ANSI_NULLS ON
GO
SET QUOTED_IDENTIFIER ON
GO

ALTER procedure [dbo].[_STRG_DEL_ITEM_NoTX]
@DelFromPC_Inv AS TINYINT,
@CharID AS BIGINT, -- ¸şÁ÷ ş¥ºê Ãß°¡·Î ÀÎÇØ È®Àå
@Slot AS TINYINT

as
declare @Rvalue int
declare @ItemToDel bigint

if (@DelFromPC_Inv = 1)
select @ItemToDel = ItemID FROM _Inventory WHERE CharID = @CharID AND Slot = @Slot
else if ( @DelFromPC_Inv = 2 )
select @ItemToDel = ItemID FROM _InventoryForLinkedStorage WHERE LinkedItemID = @CharID AND Slot = @Slot
else
select @ItemToDel = ItemID FROM _InvCOS WHERE COSID = @CharID AND Slot = @Slot

if (@ItemToDel IS NULL or @ItemToDel = 0)
return -1

----------------------------------------
-- Á¹¶ó ÀÌ ¾Æ·¡ÂÊ ¼øÀüÈ÷ Æê ¼Òȯ¾ÆÀÌşÛ ¶§¹®¿¡
-- µé¾î°£ ÄÚµåÀÌ´Ù. ºĞ¸í overheadÀ̱ä ÇÏÁö¸¸
-- _STRG_DEL_ITEM ÀÇ ½ş·Úµµ¿Í °ÔÀÓ¼*¹ö ÄÚµå º¹Àâµµ
-- Áõ°¡¸¦ À¯¹ßÇÏÁö ¾Ê±â À§ÇØ ¾î¿ ¼ö ¾ø´Â ÆÇ´ÜÀ̾ú´Ù. T_T
declare @BoundCOS int
declare @RefItemID int
select @RefItemID = RefItemID, @BoundCOS = Data from _Items where ID64 = @ItemToDel
if (@@ROWCOUNT = 0)
return -2

-- Ȥ½Ã ÀÌ´® PET ¼Òȯ¾ÆÀÌşÛÀΰ¡?
declare @TypeID1 tinyint
declare @TypeID2 tinyint
declare @TypeID3 tinyint
select @TypeID1 = TypeID1, @TypeID2 = TypeID2, @TypeID3 = TypeID3 from _RefObjCommon where ID = @RefItemID
if (@TypeID1 = 3 and @TypeID2 = 2 and @TypeID3 = 1 )
begin
-- ¿«¿©ÀÖ´Â PET ÀÌ ÀÖÀ¸¸é ±×³Ñ »èÁ¦
if (@BoundCOS <> 0)
begin
exec @Rvalue = _DeleteCharCOS_NoTX @BoundCOS
if (@Rvalue < 0)
return @Rvalue
end
end

-- Ȥ½Ã ÀÌ´® LinkedStorage¾ÆÀÌşÛÀΰ¡?
else if( @TypeID1 = 3 and @TypeID2 = 2 and @TypeID3 = 3 )
begin
-- ¿«¿©ÀÖ´Â Storage ÀÖÀ¸¸é ±×³Ñ »èÁ¦
if (@BoundCOS <> 0)
begin
IF( NOT EXISTS( select LinkedItemID from _InventoryForLinkedStorage where LinkedItemID = @ItemToDel ) )
BEGIN return -1000 END
IF( EXISTS( select top 1 ItemID from _InventoryForLinkedStorage where LinkedItemID = @ItemToDel and ItemID <> 0 and ItemID IS NOT NULL ) )
BEGIN
update _ItemPool Set InUse = 0 from _ItemPool as IP join _InventoryForLinkedStorage as IFLS on IP.ItemID = IFLS.ItemID
where IFLS.LinkedItemID = @ItemToDel AND IFLS.ItemID <> 0
END
DELETE FROM _InventoryForLinkedStorage where LinkedItemID = @ItemToDel
IF( @@ERROR <> 0 )
BEGIN return -2 END
end
end

----------------------------------------------------------
-- ½½·Ô ºñ¿ì±â
if (@DelFromPC_Inv = 1 )
update _Inventory SET ItemID = 0 WHERE CharID = @CharID AND Slot = @Slot
else if (@DelFromPC_Inv = 2 )
update _InventoryForLinkedStorage SET ItemID = 0 WHERE LinkedItemID = @CharID AND Slot = @Slot
else
update _InvCOS SET ItemID = 0 WHERE COSID = @CharID AND Slot = @Slot

if (@@error <> 0 OR @@rowcount = 0)
return -3

-- »èÁ¦ ´ë»ó ¾ÆÀÌşÛ¿¡ ¹*ÀÎ ÀÓ´ë Á¤º¸ »èÁ¦
if exists (select 1 from _RentItemInfo with (nolock) where nItemDBID = @ItemToDel)
begin
delete from _RentItemInfo where nItemDBID = @ItemToDel
if (@@ERROR <> 0 OR @@ROWCOUNT = 0)
begin
rollback transaction
return -6
end
end

-- ÇØ´ç ¾ÆÀÌşÛ »èÁ¦
exec @Rvalue = _STRG_FREE_ITEM_NoTX @ItemToDel
if (@Rvalue < 0)
return -4

return 1
bunu yapanlar genellikle direk kapatıp cıkıor sayfayı ama kapatmadan önce excute ve yanındaki tik isaretini basmıorlar duyurulur !!

----------

Άρгĩćǿτ;1676803' Alıntı:
yardımcı olsan ne olur arkadaşım kolay diyosun ama gülüyosun ? madem kolay burdan reklam yapıyosun o kadar yazda ne kadar bilgili oldugunu görelim o zaman
sql den PCNAME/SQLEXPRESS sag tıkla security den en bastaki seçenegi 2. işaretle kaydet cık sa kullanıcısının sifresini 1234 yap sorun çözülür ayrıca odbc den sql server native client seç !!

Şu hatayı düzeltmeme yardımcı olacak bi müslüman evladı yokmu ? burda saçma sapan yorum atan kısılere yardım edılıyor fakat ben ne zaman bı soru sorsam ya dalga konusu yapıyorsunuz ya görmemezlıkten bıktım bune ya sizin yardım etme kişiliğiniz bitmiş şu lanet oyun yüzünden ...!

1927.jpg
[/QUOTE]

bunu yapanlar genellikle direk kapatıp cıkıor sayfayı ama kapatmadan önce excute ve yanındaki tik isaretini basmıorlar duyurulur !!

aga eğer item ßuqunun yapıLışını ßiLmiosan yardım edebiLirim ekle msn = badigard__41@hotmail.com
Yardımcı olmak istedigin için tesekkürler ama benim hic bir sorunum yok kardesim !! yapamayanlar için bilgi verdim sadece

----------

Άρгĩćǿτ;1676819' Alıntı:
Şu hatayı düzeltmeme yardımcı olacak bi müslüman evladı yokmu ? burda saçma sapan yorum atan kısılere yardım edılıyor fakat ben ne zaman bı soru sorsam ya dalga konusu yapıyorsunuz ya görmemezlıkten bıktım bune ya sizin yardım etme kişiliğiniz bitmiş şu lanet oyun yüzünden ...!

1927.jpg
çözümünü anlattım kardesim!!

----------

Άρгĩćǿτ;1676819' Alıntı:

1927.jpg
[/QUOTE]
yapamıyorum diorsan team ver !!

powerscream register page hakkında yardım edermisin ? özeldende msj attım kafayı yıcem sonunda :(

Cevdet arkadaşıma buraya kadar yardımcı olduğu için çok teşekkür ederim <3 nicki: cevd5

Global Manager uyumluluktan ne denediysem olmuyor hata verıyor yardımcı olurmusunuz sorun nerde ?

5874.jpg

Son düzenleme:
sa

beyler şu frameworkres.dll nin download ını verir misiniz acillllllll :angry::jil::agla

Tamamı Fixlenmiş olan Filesler upload ediliyor bir kaç saat sonra burada görebilirsiniz tek yapmanız gereken db leri ayarlamak ve exeleri açmak olucak :)

Άρгĩćǿτ;1676981' Alıntı:
Cevdet arkadaşıma buraya kadar yardımcı olduğu için çok teşekkür ederim <3 nicki: cevd5

Global Manager uyumluluktan ne denediysem olmuyor hata verıyor yardımcı olurmusunuz sorun nerde ?

5874.jpg

Globalmanager arkada açık kalmış , görev yöneticisi , işlemlerden globalmanager ' i kapat açılır.

Geri