• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

Arkadaşlar Bu Server Files Da Kale SAvası Nasıl Yapcaz Yani KAle Savası Saati Vs.. Nasıl Eklicez

+

WINTER_EVENT_2009 EVENT_ON
Bunu Açtım Ama 10 Tane Topluom Eventen Sonra Bozdurmaya Gidiom Bozmuyo Bi Yardım???

Arkadaslar oyunda +255 vermek istiyorum kendime ama en fazla 8 geliyor neden ?

oyunda fgw başlattım kayıtta oldum şu an içerideyim ama kapılara dalamıyorum.ne yapmam lazım

YHAW Şu register page için biri yardım etsin .s lütfen kafayı yicem .s

enis1944 nasıl yaptın kale savasını hacı
smc ye gıcık oldum bi anlat

Beyler silk konusunda yardım istiyorum SK.silk'e charın kodunu yaz dediler aynısını yazdım onu yap bunu yap ama bir türlü chara silk gelmedi db'yi en baştan kurdum yine olmadı yardımcı olursanız sevinirim

DB Bastan Kurma :D
Sacma Sapan İs Yapma Sana Bi SS Atam Bekle Yalnız Bak Kale Savasını Ogrenmek İStiom Artı Bu Winner Eventinden Cıkanları Kırdırtamıom Bi Yardım

Geri