• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

Ya arkadaş nedir bu çekdigim ya reg page kurcam dedi girdi pc ' reg pagen güzelmiş wer hatanı yapayım dedi werdik ' page aldı ' fıy gitti. HELAL OLSUN.

kımseye guven olmaz salın teamı me amı kendınız bakın corbanıza

----------

reg page

boyle hata alanlar

Warning: mssql_query() [function.mssql-query]: message: Invalid column name 'sec_secondary'. (severity 16) in C:\AppServ\www\index.php on line 53

Warning: mssql_query() [function.mssql-query]: Query failed in C:\AppServ\www\index.php on line 53
Account successfully created

sorun tb user datasında bu sec_secondary diye bu tablo olmamasından kaynaklıdır

index.php

sec_primary,sec_secondary

bunu aratıp

sec_content,sec_primary

boyle degsitirir seniz hata ortadan kalkar

şu grab pete bir çözüm bulabilsek :S sadece CHINA açık. herşey sorunsuz uniqler vs. vs. ama COS da çakıldık kaldık...
vsrocoserror.png

emre8669
' Üyeli Şahısa Sakın GÜVENMEYİN Dosyanızı Silebilir ' Ayrıca Yapmadı Birşey İçin Dosya İstiyor Vermeyincede Bir Sürü Küfür Ediyor.

----------

şu grab pete bir çözüm bulabilsek :S sadece CHINA açık. herşey sorunsuz uniqler vs. vs. ama COS da çakıldık kaldık...
vsrocoserror.png

F10'Dan Alsan ?

zaten F10 dan alıyorum ama açmaya kalktığımda DC veriyor...

bekle kardeşim vsro files dosyalarını verende yoktu. Ama eninde sonunda paylaştılar. Bu server kurup insanlara yardımcı olmayan kişilerde şimdilik keyfini sürsünler serverlarının. Eninde sonunda bununda full hatasız dosya sürümünü paylaşacaklar. O zaman kimseye muhtaç olmadan rahat rahat kurarsın serverını.

şu global manageri bi türlü açamadım gitti kardşm ya bi yardım et msnyi ekle sana zahmet !

aynen benım sorunumda orada kaldı bulursan pm atarsan sevinirim kimse yardım etmiyor artık kimseden bi yardımda beklemiyorum. Elbet elime düşerler bigün bi kod için kıvrancakları günü bekliyor olacağım ;)

ARKADAŞLAR X60 EXP AND SP . PT EXP X65 İTEM DROP X30 GOLD DROP X30 Gameserveri böyle editleyip bana upload ypabilcek varmı ben anlamıyorum :S şimdiden teşekkürler

bu hatayı cozene 60 tlye vps alıcam hedıye edıcem lutfen yardım edın.bakın zengınım yanı 60 tllık vps sorun olmaz.

3089.bmp

Geri