• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

Sende O Günü Bekle....
Άρгĩćǿτ;1678087' Alıntı:
bekle kardeşim vsro files dosyalarını verende yoktu. Ama eninde sonunda paylaştılar. Bu server kurup insanlara yardımcı olmayan kişilerde şimdilik keyfini sürsünler serverlarının. Eninde sonunda bununda full hatasız dosya sürümünü paylaşacaklar. O zaman kimseye muhtaç olmadan rahat rahat kurarsın serverını.

----------

Arkadaşlar Server ADını Nerden Değiştirebiliriz?

arkadaşlar sw de gm çarına 1 kişidaha ekledim ama arkadaşım giremi,yor ip numarasınıda yazdım p-ip ye ama olmadı nasıl yapıcam biyardımcı olabilecek varmı

bu hatayı cozene 60 tlye vps alıcam hedıye edıcem lutfen yardım edın.bakın zengınım yanı 60 tllık vps sorun olmaz.

Zenginmiş..! 60 tl varsa git pcne format attır..

----------

arkadaşlar sw de gm çarına 1 kişidaha ekledim ama arkadaşım giremi,yor ip numarasınıda yazdım p-ip ye ama olmadı nasıl yapıcam biyardımcı olabilecek varmı

TB_User dende yaptnmı ayarlarını

----------

Arkadaşlar Server ADını Nerden Değiştirebiliriz?

Certification/ini/srshard da name= ​yazan kısmın karsısına yazıcaksın

sunucusu olana yardım ederım kurlumda

msn:serhat_11_22@hotmail.com

Serverin configlerini bilen var mi hersey calisiyor fakat launcher a bastigimda server kapali diyor.

Kullandigim Ip:5.53.xxx.xxx(Sadece bu ip le hepsi aciliyor.Bunun yerine locap ip yazincada sadece global manager aciliyor diyerleri acmanla kapanmasi bir oluyor)

Media.pk2 ye yazdigim Ip 5.53.xxx.xxx port 15779

Server config. tede butun ip lerde bu ip yazili.

Serverin configlerini bilen var mi hersey calisiyor fakat launcher a bastigimda server kapali diyor.

Kullandigim Ip:5.53.xxx.xxx(Sadece bu ip le hepsi aciliyor.Bunun yerine locap ip yazincada sadece global manager aciliyor diyerleri acmanla kapanmasi bir oluyor)

Media.pk2 ye yazdigim Ip 5.53.xxx.xxx port 15779

Server config. tede butun ip lerde bu ip yazili.

Hamachı kurulu oldgunda local ip kullanılmıyor dıye bılıyorum..

Geri