• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

millettin her soruna bir cevap verılıyor,biz bişey sorduk cevap veren yok. Şunu unutmayın bu server er yada geç kurulacak gerekirse parayla adam tutucam bugsuz kalıtelı bı server yaratıcam. Ekip kuracagım. Buradan bir kişi nasıl bana cevap vermıyorsa banada sorduklarında aynısını yapacagım. Bencillerle anlaşmak ıcın sanırım bunu yapmak gerekıyor.

Beyler benimde sorunum var

zxoa5t.png

Άρгĩćǿτ;1677448' Alıntı:
millettin her soruna bir cevap verılıyor,biz bişey sorduk cevap veren yok. Şunu unutmayın bu server er yada geç kurulacak gerekirse parayla adam tutucam bugsuz kalıtelı bı server yaratıcam. Ekip kuracagım. Buradan bir kişi nasıl bana cevap vermıyorsa banada sorduklarında aynısını yapacagım. Bencillerle anlaşmak ıcın sanırım bunu yapmak gerekıyor.

Derdini Yenile

----------

Guild 5 lvl çekici nerede alıcam adı ney?

hacı abi walla bilmiom Yaw
ama Guildcide Guild İtem Satılan Yerde

----------

Agent , SR_GAME ,SR_SHARD ACIK DEİL
Beyler benimde sorunum var

zxoa5t.png

PPOWERSCREAM NEDEN YARDIMCI OLMUYORSUN ??register page hakkında ?

Kale savaşına kayıt olunan yerde war bişi.çekiç adı repair tool . Acaba kale savaşına kayıt olunan yerden mi alınıyor dediğin şey.

Kardeş repair tool olamaz cünkü o kalbin yada kapıların hpsini dolduruyor. Bence baska bişey var tokmak dedikleri o sey ile degil skillsiz calısıyor burda ama atack yapılmıyormus nedense..

sunucusu olan server kurmada yardım ederım

msn:serhat_11_22@hotmail.com

Arkadaşlar Server Sorunsuz Şekilde Açık Fakat Karşı Taraf error alıyor sebebi ne olabilir ? dün bişi yoktu ?

Şu register pageyi yapanlar neden yardım etmiyor .s

Geri