• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

Beyler shardmanager kapanıyor 10 sn sonra billing server dead diyor. iss filan ayarladım fakat olmuyor. Yardım eder misiniz. server.cfg verebilecek var mı

Bana birisi yardım etse kuracagım bilgisayarımın özellikleri iyi sürekli açık kalır server. Hamachi üzerinde Fun server açıp buradan gelmek isteyen arkadaşlarıma istedikleri etkinlikleri yapacağım. VDS falan düşünmüyorum şimdilik işlerimden dolayı. Tekrar söylüyorum hamachi üzerinden oynatacağım fun server olacak uniqe spawn pvp etkinlikleri yapacağım. direk lvl up & item vs herşeyini vereceğim yeterki sorunsuzca kurmam için yardımcı bi arkadaş arıyorum :)

arkadaşlar canavar az çıkıyo lütfen yardım edin bir tek o kaldı gerisi sorunsuz

Girişde Nasıl Milleti Direk 110 + Set Verebiliriz Yardım Edebilicek Varmı ?

kodları var arkadaşım yazıp itemi cıkarcan .

??? birinizde şu vsro nasıl kuracagım anlasılır bi video varmı linklese ne olur ya. şu devamlı paylaşılan skyblue'nin videosa onun linkini biliyorum. başka varsa istiyorum

Son düzenleme:
Server kalabalık oldu için cok ugras veriyor. Sanırım yapılıyormus böle birşey yapmasını bilen varsa ;' direk 110 + sette itemler felan yardım ederse sevinirm.

arkadaslar arkadasımı gm yapmmak istiyorum ama gm yapınca ona image kod gelmiyor bi yardım edermisiniz

herseyi acıyorum sonra ... SMC yi actıgım zaman FATAL ERROR Cannot connect to division manager(invalid user info) die bi yazı qelior HELP...

Arkadaşlar Benim Serverda ' Direk 110 Olma Olduda Nasıl PAGESİNDE TÜM İTEMLER OLUR ?

Geri