• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

PowerScream Hic Heryeri açıp Mobs Respawnı denedinmi yaratıklar cıkıp kayboluyor :S

reg page lazim banada yaww xd

ayrica sw ye gelmek istiyenler hamachi aglari LastSro5 123 LastSro6 123 LastSro7 123

:D sunucu oldgnu blmydm.. valla blmyrm bro acılıp kapanma windows 2000 yapınca duzelıyodu normalde :S

----------

Beyler Fortress war ı yada eventı nasıl baslatıcaz
win 2008 yazdım okuduysan her neyse eventleri server cfg den açıcaksın ram yüksek olması gerekiyor

arkadaşlar petlerde ve atlarda canavar çıkmasındaki sorun downhang dan kaynaklanıyo isterseniz deneyin ya 0 yada 2 yapın

kayıt sayfasını ayarlayamadım beyler yardım edicek varmı herşeyi yapıyorum database bağlanılamadı diyor.
Bi el atın.

Son düzenleme:
s.a .a kolay gelsin beyler server rate otomatik ayarli olan game dosyasi olan varmı ? varsa upload edebılırmı

300x ve uzerı olursa guzel olur

Arkadaşlar ' Alexdria açmam için ne yazmam lazım ve ne yazıyor ? ' bulamadımda ayrıca ben kodla devil aldm ' ı basdım dc ' girdim sonnra gene dc ı basdım an dc yiyorum nedeni nedir ? teşekkürler.

1 yap ve sonra ata bın sonra gör gülmeyıde kes

Haddini bil düzgn konus.. adam gıbı bısey dedık al sana ss bı yerlerıne tıkarsın artık..

15692.png

win 2008 de globalı açıyorum hemen kapınıyor sorun nedir?? portlarda sorun yok
çözümünü ö.mesaj ile link olarak gonderdım. :)

----------

Haddini bil düzgn konus.. adam gıbı bısey dedık al sana ss bı yerlerıne tıkarsın artık..

15692.png
kardeşim eger serverınızda buglar gıderılmısse,vps yada vds ıse ROH Onlinenin eski register panelını ayarlayabılırım asistanlık karsılıgında. :)

Geri