• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

Beyler Bütün sorunları aştım tek bir sorun kaldı sw çöküo kapatılacak herşeyi kapıyorum ama alarm veriyor pc min özellikleri bunları 1gb ekran kartı geforce 4gb ram İşlemci: İntenl(R) Core(TM) 2Quad CPU Q6600 @ 2.40GHz (CPUs) 2.4GHz

beyler win server 2003 e nasıl format cd olmadan iis kurarım??

beyler win 2003 ile db restore ederken bu hata veriyor mssql de bi sorun yok yüklemedede hiçbi sorun çıkartmıyor çözümünü bilen varmı
TITLE: Microsoft SQL Server Management Studio Express
------------------------------

An exception occurred while executing a Transact-SQL statement or batch. (Microsoft.SqlServer.Express.ConnectionInfo)

ADDITIONAL INFORMATION:

Cannot open backup device 'C:\SRO_VT_ACCOUNT_db_201108210200.BAK'. Operating system error 5(Access is denied.).
RESTORE HEADERONLY is terminating abnormally. (Microsoft SQL Server, Error: 3201)

For help, click: Source: MSSQLServer ID: 3201 (SQL Server 09.00.4035) - Events And Errors Message Center: Message Details

BUTTONS:

OK

Serverima Gelmek Istiyen Arkadaslar Hamachi aglari LastSro3 123 LastSro4 123 e gelsnler ch ve eu aciktir. Server Kayit Sayfasi Acmama Yardimci Olacak Arkadas Lazim Ayrica 2 3 hafta icinde vds ye gecicez

arkadasimi gm yapacam ama yapamiyorum nasil yapabilirim yardim plz xd
databaseye arkadaşının ip i de eklersen olur sanırım..

----------

Arkadaşlar bende game server hatası war ya yuklenıor anıden kapanıor yada enson db connet failed fln yazıo :S yardım edebilcek warmı ?

Biri yardım Etsin Dowhang Ve Alexanderın Üst tarafındaki 107 liq mobsların oldugu yer kapalı Ve üyelik Panelinin ayarlayamadım Bi türlü :S

Arkadaşlar Teamdan yardım edecek biri varmı herşeyi açıyorum en sonda shardla gamesw açıyorum 15 sn sora shard kapanıyor

----------

databaseye arkadaşının ip i de eklersen olur sanırım..

----------

Arkadaşlar bende game server hatası war ya yuklenıor anıden kapanıor yada enson db connet failed fln yazıo :S yardım edebilcek warmı ?

O sorun bendede vardı şunu yaptım sql 2005 deki databaseleri sildim tekrar oluşturdum ardından server.cfg dosyasını tekrar baştan el attım düzeldi

register page nasıl ayarlıcaz ya bu hatayi veriyo

Fatal error: Call to undefined function mssql_connect() in C:\AppServ\www\_inc\config.php on line 9

sorun nedır?

server acık yardım etmek ısteyen hamachi agdan bakablırmı

sro-sese
123

C:\AppServ\www\ içine _inc diye klosör aç ve o config i onun içine at

Arkadaşlar Rateleri Nasıl Yükseltebiliriz?

SERVER.CFG içinde

Kod:
        ExpRatio                                         "[COLOR=#ff0000]80000[/COLOR]"
        ExpRatioParty                                     "[COLOR=#ff0000]120000[/COLOR]" 
        DropItemRatio                                     "[COLOR=#ff0000]10000[/COLOR]"
        DropGoldAmountCoef                                 "[COLOR=#ff0000]50000[/COLOR]"

burayı bul. ve kırmızı yaptığım yerleri değiştir.

örnek veriyorum rateleri x120 yapıcaksan

x120 = 120000
x50 = 50000

umarım anlatabilmişimdir :)

benimde 1 sorum var hotana ışınlanamıyorum

biri bana sro_vt_shard_init databasesindeki _RefRegionBindAssocServer tablosunu verebilirmi.

Geri