• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

Melih Kardes Bendede O Sorun Warya PFFF CILDIRCAMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM

Arkadaşlar bişey öğrenmek istiyorum ben bu dosyaları kurup,2-3 arkadaşımla benim kuruğum serverda takılmak istiyorum stres atma amaçlı Gm'liğin zevkini çıkarayım :) Bu dosyaları indirdikten sonra bunu gerçekleştirebilirmiyim ? Yani herhangi sunucu vs para vermeden . Lütfen bu konuda bilgisi olan arkadaşlardan yorum bekliyorum.

Dipnot: Binevi anlatmak istediğim sremu gibi ben server açıcam 2-3 arkadaşımla takılıcaz bu serverda,yani bu dosyalarla direk açabilirmiyim.

Hocam Biz DüZ PC ye Kuramıoz YAW Bİ YARDIM EDİN BİZDE KURAK NOLUR??

----------

Kurarsan Hamachiden Oynayabilirsin:D
Άρгĩćǿτ;1667799' Alıntı:
Arkadaşlar bişey öğrenmek istiyorum ben bu dosyaları kurup,2-3 arkadaşımla benim kuruğum serverda takılmak istiyorum stres atma amaçlı Gm'liğin zevkini çıkarayım :) Bu dosyaları indirdikten sonra bunu gerçekleştirebilirmiyim ? Yani herhangi sunucu vs para vermeden . Lütfen bu konuda bilgisi olan arkadaşlardan yorum bekliyorum.

Dipnot: Binevi anlatmak istediğim sremu gibi ben server açıcam 2-3 arkadaşımla takılıcaz bu serverda,yani bu dosyalarla direk açabilirmiyim.

Άρгĩćǿτ;1667799' Alıntı:

kurup hamachiden hicbir para vermeden zevkli bir sekilde oynayabilirsiniz :D

Arkadaslar Herşey tamam oyun sorunsuz ama 2 sorunum var.
1. Dw acık oldugu zaman mob despawn oluyor. Bunun cözümü varmıdır.
2. Kurdugum pcden gm girişi yapabiliyorum ama farklı ip den giriş yapılamıyor bunun için ne gibi ayarlar yapmam gerek. Mesela 2. bir gm olacak farklı bölgeden birisi?

Arkadaslar Herşey tamam oyun sorunsuz ama 2 sorunum var.
1. Dw acık oldugu zaman mob despawn oluyor. Bunun cözümü varmıdır.
2. Kurdugum pcden gm girişi yapabiliyorum ama farklı ip den giriş yapılamıyor bunun için ne gibi ayarlar yapmam gerek. Mesela 2. bir gm olacak farklı bölgeden birisi?
2. PriviLeged_IP ye gir gm olarak girecek kisinin ip sinide yaz oraya

arkadaşlar basıt bir uyelik paneli kurmam için ne yapmam lazım beni bilgilendirebilicek kişiler arıyorum yardımcı olursanız çok sevinirim sadece basıt bi uyelik sayfası açmayı duşunuyorum

EWet Önce Bi Kur Arkadas Cagırması DAha kolaydır!
Άρгĩćǿτ;1667862' Alıntı:
yanlış anlamadıysam bu kurulumu yaptıktan sonra hamachıden arkadaslarımı alabılırım servera ?

----------

Ltfen Nolur Hatayı Cözemedim Nolur Win7 64bit 4 gb ram i5 islemci war nolur bi yardım

sas en kalitelisi ve uzun ömürlüsü performans acısında etkisi olur die düsünüom

----------

thumb_113083.jpg

----------

Adsız.jpg:

[/COLOR]Cliente Hangi İp İle Baglanıon O İpi Olcak[/QUOTE]

Peki Mob Despawn buguna bir cözüm biliyormusunuz? Dw acık olması lazım illaki.

ON dfsfsfds

----------

Cliente Hangi İp İle Baglanıon O İpi Olcak

sv on ama ben bi turlu giremiyom ipleri 192.168.1.214 yaptım oldu ama bı turlu oyuna gıremdım yardım eden varmı ya
team veriyim
948 518 434
7393
client var media.pk2 ayarlıyom gene beceremıyom

Son düzenleme:
Benden sizlere ufak bir uyarı DB yi geliştirirken fark edildi

Açık var yakında açılan tüm Privatelerin DB leri ortaya çıkabilir güvenliğinizi lütfen iyi yapınız...

arkadaşlar basıt bir uyelik paneli kurmam için ne yapmam lazım beni bilgilendirebilicek kişiler arıyorum yardımcı olursanız çok sevinirim sadece basıt bi uyelik sayfası açmayı duşunuyorum yokmu kura bilen yaw ?

Geri