• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

Buyur resim lütfen çöz sunu :)

vj9gfpzb.png

arkadaşlar 2 3 4 gb ram ile kurupta kuran var lafıın arkadasına sığınmayın 2 3 4 gm ram ile kurulmaz kurulsada çok sorun çıkartır DC OLMANIZIN EN BÜYÜK SEBEBİ RAM YETMEMESİDİR. bende 8 gb ram var 5.6 GB sini kullanıyor dosyalar ona göre hesaplayın işte kendininki ne kadar çalışır
Dc'nin ram ile uzaktan yakından alakası yok

Dc'nin ram ile uzaktan yakından alakası yok

dc yi atan gatawayserver hemen ardındanda agent geliyor sistem yetmeyincede verebilir belli olmaz bu lakin Dc sorunu genel olarak tek başına shard dan kaynaklı dc yi veren ile atan fark yaratıyor...

-DB dede mısır silahları varmış oh oh :D

iis ayarlarını kontrol et

kardeş videolu anlatımda WİNXP İSS =? AYARLARI VERİŞMİŞ Bende Win 7 yaptım bunu ne GİBİ Kontrolunu gerçekleştireyim MesaLa sen win7 mi kullanıyorsun ? HERSEYE BAKTIM GENE OLMUYOR .. Amma iş Kardeş sabahdan beri ugrasiyorum ...

sw yi acınca kendi pc den giremiyorum acılmıyor bilen varmı yapmayı bide launcher yapmayı sw ye

hayır ancak baska bi db acıp ona yüklemeyi denedım dbyi seçince hata veriyor :P . sa ile giriş yaptıgım için mi ?
mssql 2008 mi 2005 mi kullanıyorsun

----------

kardeş videolu anlatımda WİNXP İSS =? AYARLARI VERİŞMİŞ Bende Win 7 yaptım bunu ne GİBİ Kontrolunu gerçekleştireyim MesaLa sen win7 mi kullanıyorsun ? HERSEYE BAKTIM GENE OLMUYOR .. Amma iş Kardeş sabahdan beri ugrasiyorum ...
iis 7.5 de kurdunmu

Arkadaşlar Sqldeki ayarları dogru yaptıgıma emınım ODBCden tanıtırken login id ve password gırıyorum ama bu hatayı verıyor nedenını bılen varmı acaba?
2vbm15x.jpg

Geri