• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

Yardım Edebilirmisin Mysql Bağlantısı Kurmuyor Her Türlü Bağlantıyı Denedim wamp server appserv vs.vs.

kendi panelim kendi bilgisayarımda çalışıyor ama suncuya kruduğumda bir hat aalıyorum nedeni ne olabilir ? hada undefined hatası.

Hertürlü Şeyi Denedik Fakat sorun hala aynı.
17881.jpg
17836.jpg

Arkadaşlar vsro files server kurmaya uğraştıktan sonra. Şuanda normal private serverlara girmeye çalıştıgımda hata verıyor yanı diger private serverlara giremiyorum. Format dışında önerisi olan varmı nasıl düzelteceğim ?

ben sql server security de problem yasıyorum login de sa ya tıklıyorum orda server roleste anlatımda public var ama bende yok bi de hazır database ler vermıssın ama onları nasıl eklcem onuda bılmıyorm

Άρгĩćǿτ;1680499' Alıntı:
Arkadaşlar vsro files server kurmaya uğraştıktan sonra. Şuanda normal private serverlara girmeye çalıştıgımda hata verıyor yanı diger private serverlara giremiyorum. Format dışında önerisi olan varmı nasıl düzelteceğim ?
bilgisayarıma sağ tıkla performans gelişmiş. dep ye gireceğin oyunun loaderini flnda ekle

Media Pk2 Den Anlayan Arkadaş Arıyorum Luccer Editleme loading edtlme vs.vs bilgisi olan arkadaşlar ö.m atsın serverimde gm lik verecegim

PoweR_Sro

Bilgisayarı ii olan birisine vsro files kurmada yardım cı olacagım kendi pcme kurdum fakat 2gb ram war serverler sürekli çökğyo bilgisayarı ii olan biri

Hamachi
evilknight07
123 gelsin

Arkadaşlar reg pageme ne yaptıysam calısmadı ' ISS ' Vs Sorunmu var ISS felan kimse ellemedi ' silip yükledim kaç defa. php.ini bakan yok ' ciddi anlamda anlayan bir kişi bakabilirmi 200userim war fakat üyelikleri elimde yazmak durumunda kalıyorum. hamachi ağ: Biliyorum pw 1

Geri