• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

smc de load plugins diyom hata veriyor

----------

smc de load plugins diyom hata veriyor

ARKADAŞLAR database ye restore edilecek tabloları nerden bulabilirim ? çok acil

Άρгĩćǿτ;1681669' Alıntı:
hakkını yemıyım baya yardımcı oldun fakat en can alıcı noktada bıraktın server kurmamda,sonra vaz gectım ugrasmaktan

Bıraktıqım yerde ne yapman gerektiqini söyLemişimdir kesin :D yada işim çıkmıştır o an ßiLemiorm

ekLe ßni yardımcı oLam MSN: badigard__41@hotmail.com

----------

arkadaşlar her türlü sorun için beni ekliyebilirsiniz elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıcağım MSN: badigard__41@hotmail.com ( alttan iki tane tire war ) :D

bana yardımcı olabilirmisin cerd ayarlarını yapamadım win 7 32 bit yüklü msn den ekledim olmazsa sende ekle cebrailg@hotmail.com

----------

arkadaşlar yardımcı olacak kimse yokmu ? win 7 iis ayarlarını yanlış yaptım galiba cert hata veriyor bi yardım edin lütfen

----------

ftp server'a girmek isteyince kullanıcı adı şifre istiyor nasıl düzeltebilirim ?

arkadaslar 2 sorun olucak
1.)despawn nasl cozucez (:
2.)global her seferinde gamebank ip hatası veriyor ama zaten gamabankip sql de ekli
yardımcı olursanız cok minnattar olacagım

ARKADAŞLAR bu server ı win 7 ye kurmayı başarabilen varmı ? ftp de sorun yaşıyorum çözemezsem xp yükleyeceğim ne olur konuyla ilgili bilgisi olan varsa yardım etsinler

db. ' silk sildim yanlışlıkla nasıl geri getiririm ?

----------

Restore Nasıl Edebiliriz ? Silk Dbo Silinmişde.

adam akıllı kurup 7/24 online yapıp rateleri yüksek olan varsa ip verin de biz de girelim da :) kurmaktan vazgeçtim çok sıkıntılı :D

adam akıllı kurup 7/24 online yapıp rateleri yüksek olan varsa ip verin de biz de girelim da :) kurmaktan vazgeçtim çok sıkıntılı :D

5.87.139.108:8080 ' Üyelik Sitesi Hamachi malazgirtOnline1 Pw 1

----------

Db ' restore nasıl edebilirm silk ' dosyasını silip yükledim fakat silkler charlara gelmiyor çözümünü bilen bi el atabilirmi.

Arkadaşlar şu an herşey açık bir tek smc açamadım o konuda yardımınızı istiyorum.

Team..

280 032 763 gz59z9

----------

msn de yazabilirsiniz.

Geri