• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

hallettim sonunda ama tek başıma:( kimse neden yardım etmemekte bu kadar ısrarlı arkadaşlar?

nasıl hallettiğimi soracak olursanız
in bileşenlerini ekle kaldırdan iis ile ilgili herşeyi kaldırdım işlem bitince sistem yeniden başlatmayı önerdi başlattım
sonra bu linktekileri aynen yaptım ve oldu...

Çilem.Net - Windows 7 IIS7.5 Kurulumu ve Erişim İzinleri

item mall dan item alınca dc yiyorum çözümünü bilen varmı??

Arkadaşlar serveri kurup oynayan bi arkadaşım bütün inileri ve servercfg yi upload yapabilirmi..

başka birşey yazmama gerek yok sanırım ?

Son düzenleme:
ftp://127.0.0.1 yazdığım zaman kullanıcı adı parola istiyor ama localhost da direk girebiliyorum yardım edin artık yav :(

Biri ODBC kurulumuna yardm etsn ya hamachi ıd forsakenq pw 123 Acill ! :S

yokmu şu serveri kuracak bir hayırsever? 2-3 arkadaşımla oynayacam 3 gündür bilgisayar başında uğraşmaktam gözler iflas etti yardım edebilecek biri varsa lütfen yardım etsin artık

----------

id: cert
pw: cert olması lazım file zillada ne yaptıysan artık

----------

Bilen biri hiçmi çıkmaz arkadaş yha

pw: cert mi yoksa crest crest mi ? videolu anlatımda crest diyor. cert de yaptım yine şifre istiyor ?

ayrıca bu server kurulumu için modemden port açacakmıyız? açacaksak nasıl açarım? bi yardımcı olabilirmisin ?

yokmu şu serveri kuracak bir hayırsever? 2-3 arkadaşımla oynayacam 3 gündür bilgisayar başında uğraşmaktam gözler iflas etti yardım edebilecek biri varsa lütfen yardım etsin artık

----------

pw: cert mi yoksa crest crest mi ? videolu anlatımda crest diyor. cert de yaptım yine şifre istiyor ?
walla kardeşim yanlış yazmışım kusura bakma crest yaptım oldu

Arkadaşlar ' server sorunsuz acık fakat karşı taraf ne üyelik paneline nede servere girebiliyor güvenlik duvarı kapalı ' ayrıca ' anlayan bir kişi arıyorum GM yapıcam Oyunda sorun oldunda ilgilenicek ve detaylı anlayan bir kişi warsa özel msj atabilirse çok memnun olurum bekliyorum.

Geri