• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

Bana yardımcı olan arkadaşa 2 aylık rapid preminyum ve 700mb ftp adresi vericem bunları hediye edicem..

Sorunum ufak sayılır bağlantılarda problem var. herşey yüklü kontrol edilmesi gerek sadece. Öm ile ulaşın..

Sa bu Arada:jil::jil: yaw bu [IIS] Kurmak ıcın Cd takıyorum Tamam tıklıyorum olmuyor 3 tane cd var :pispis
sunlar:
1:Fujitsu Siemens Product Recovery CD-ROM Windows XP home editiom-SP2
2.si:Saywın Windows 98/98E bole bisi mavi cd
3.cusu: Windows x3-52
bole bi cdler var elmde ama takıyorum olmuyor help me Man :grin:grin:grin:grin:grin

Son düzenleme:
Db ' restore nasıl edebilirm silk ' dosyasını silip yükledim fakat silkler charlara gelmiyor çözümünü bilen bi el atabilirmi.
Çok Anlayan Varsa Bug Felan Düzeltmede Yardımcı olucaksa GM Yapabilirim.

Db ' restore nasıl edebilirm silk ' dosyasını silip yükledim fakat silkler charlara gelmiyor çözümünü bilen bi el atabilirmi.
Çok Anlayan Varsa Bug Felan Düzeltmede Yardımcı olucaksa GM Yapabilirim.

KArdesim Söle Diyim Sana Datada 2 Seyle Bilmiosanız Oynamayınız!
Bu 2 SEyin Dısındakilerle Hiçmi Hiç Oynamayın
Nedir Bunlar
1.)Silk Vrme Vs.. Cunku Tabloda Belli Bi İd Tutandeger Yok Onun İçin 2 Kere Üst Üste Aynı Kisiye Silk Verirseniz(Daha Once War Olanı Oynamayı Demiorum) Yani 9 Kisiye Daha Önce Silk Verilmis Bir Daha Satır Ekleyip O Kisiye Silk Verirseniz Oyunda Bug Olusuo :D
2.)Cos LWlleriyle Ve HP leriyle Oynamayın Cunku Bundada Bug War
Hacı SEn Databaseyi Sıfırdan REstore Et Account,Log,Shard Bunları Tekrar REstore ET

----------

Restore İçinde VSRO Kurulm Videosuna Bak:D

KArdesim Söle Diyim Sana Datada 2 Seyle Bilmiosanız Oynamayınız!
Bu 2 SEyin Dısındakilerle Hiçmi Hiç Oynamayın
Nedir Bunlar
1.)Silk Vrme Vs.. Cunku Tabloda Belli Bi İd Tutandeger Yok Onun İçin 2 Kere Üst Üste Aynı Kisiye Silk Verirseniz(Daha Once War Olanı Oynamayı Demiorum) Yani 9 Kisiye Daha Önce Silk Verilmis Bir Daha Satır Ekleyip O Kisiye Silk Verirseniz Oyunda Bug Olusuo :D
2.)Cos LWlleriyle Ve HP leriyle Oynamayın Cunku Bundada Bug War
Hacı SEn Databaseyi Sıfırdan REstore Et Account,Log,Shard Bunları Tekrar REstore ET

----------

Restore İçinde VSRO Kurulm Videosuna Bak:D

' Şimdi tamamda başlangıcda nasıl silk veririz ?

2.game server nasıl açacagız ya :S

----------

Sw acık smcde fln ama oyuna gıremıyorum xasdxcc(9) böyle çince bir hata verıyor o yazıları ben salladım :D

Arkadaslar ufak bir sorum olacaktı . Kaleye kayıt işlemini tamamladım. Savası cumartesiye aldım fakat forumlarda kaleye atack yapılmıyor demişlerdi. Bu acaba var ise neler yapmam lazım yada böyle bir hatanın oldugunu nerden ögrenebilirim.

Sw kapalı diyor oyuna gıremıyorum :S ama oyun acık smcde felan yeşil yanıyor? nerde hata var :S

----------

Yardım edın lütfen.Smcde fln oyun açık.Ama oyun gırerken bilmemne(9) sw kapalı hatası verıyor :S

Geri