• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

Beyler Windows 7 32 bit kullanıyorum ve chara silk yüklerken silk gelmiyor chara nedenini bilen varmı acaba User dosyasına giriyorum charın JID kodunu kopyalıyom silk dosyasına yapıştırıyom silk miktarı yazıyorum gelmiyor

Beyler Windows 7 32 bit kullanıyorum ve chara silk yüklerken silk gelmiyor chara nedenini bilen varmı acaba User dosyasına giriyorum charın JID kodunu kopyalıyom silk dosyasına yapıştırıyom silk miktarı yazıyorum gelmiyor

kardeş kurulumu nasıl hallettin bana bir yardımcı olabilirmisin ? kurlum dosyalarını upload edebilirmisin bide ftp sorununu nasıl çözdün bende win7 32 bit kullanıyorum

Arkadaşlar ' server sorunsuz acık fakat karşı taraf ne üyelik paneline nede servere girebiliyor güvenlik duvarı kapalı ' ayrıca ' anlayan bir kişi arıyorum GM yapıcam Oyunda sorun oldunda ilgilenicek ve detaylı anlayan bir kişi warsa özel msj atabilirse çok memnun olurum bekliyorum.

item malldan bişey alınca ve jangandaki black smith açınca dc yiyorum çözümünü bilen varmı??

arkadaşlar adam akıllı server kuran birisi hamachi ip şifre loader ip ve üyelik sitesi versin de bari oyun oynayalım vazgeçtim server kurma işinden :)

oyunu kurduk güzel ama 2. Game Serverde problem var. jg/dw/hotan 1. GS de constantine / samarkand 2. GS de hotandan samara geçince client loading ekranında kalıyor. 1 saat bekleyeyim 1 saat öyle kalıyor. clienti sonlandırıp tekrar açtığımda ise samarkand da başlıyor. 2 GS ile kuran yada hatayı çözebilecek olan var mı?

oyunu kurduk güzel ama 2. Game Serverde problem var. jg/dw/hotan 1. GS de constantine / samarkand 2. GS de hotandan samara geçince client loading ekranında kalıyor. 1 saat bekleyeyim 1 saat öyle kalıyor. clienti sonlandırıp tekrar açtığımda ise samarkand da başlıyor. 2 GS ile kuran yada hatayı çözebilecek olan var mı?

1 tanesi neyine yetmiyor?

arkadaslar su guild iconu ve union iconunu bir türlü cözemedim server.cfg ye nasıl yazacagımızı bana birisi söyleyebilir mi acaba? ayarlıyorum ama yinede hata veriyor mediapk2 den de düzeltiyorum ama yinede sorun

Arkadaşlar ben bir video anlatımı izledim iis aracılığıyla kuruyor ve ne yazıkki benim XP Home ve Service Pack 1'de değil iis yükleyemiyorum. Bi kaç anlatımın olduğu yerdeki iis dosyalarıda ölmüş durumda, daha doğrusu home şu zaman iis kurmuş birisini bilmiyorum.

Her neyse devam edelim, ben iis'in yerini tutabilecek bir program arıyorum, tek eksiğim iis onun yerine kullanabileceğim bir program varsa yardımcı olabilir misiniz?

Arkadaşlar İtem Ekleme , Map Mob Ekleme Vs.. Anlayan Warsa İletisime Gecelim Beraber Birbirimiz Bircok Sey Ogretebiliriz
Su Db Editleyip Bugmugu Warsa Azaltırsak Windows Vps Satısı Yapcam
Linux Vps Satıorum Cs Server Kurabiliom (Fast Dowloand DAhil)
Kısaca Kendini Gelistircek Veya Ben Onlardan Birsey Ogrencegim Olanlar Warsa byelse@windowslive.com

sunucuyu kuranlar bu başlıktan yol almışlar. kurana kadar buradan ayrılmayanlar şimdi hiç uğramamaktalar. bilgi paylaşıldıkça artar. zannediyorsunuz ki biz kurulumu anlatırsak bizden pay kaparlar. burada private server kurup yönetebilecek kişi sayısı belli. tipik Türk insanı hareketleri ile bir yere varamazsınız...

sunucuyu kuranlar bu başlıktan yol almışlar. kurana kadar buradan ayrılmayanlar şimdi hiç uğramamaktalar. bilgi paylaşıldıkça artar. zannediyorsunuz ki biz kurulumu anlatırsak bizden pay kaparlar. burada private server kurup yönetebilecek kişi sayısı belli. tipik Türk insanı hareketleri ile bir yere varamazsınız...

Kardesim OLe Bi Niyetimiz Yok Allaha Sukur
Ama Buraya Adam Bisi Yazıo Millet Hazıra Konmus Hemen Damlıo Damlamasıda Bisi Deil Ugrasmadan Bütün İSleri Onlardan Bekliorlar!

+ Private Sw Kurmak Öle Basit Bir İs Deil Maliyetide Fazla Bisi :D

Arkadaşlar İtem Ekleme , Map Mob Ekleme Vs.. Anlayan Warsa İletisime Gecelim Beraber Birbirimiz Bircok Sey Ogretebiliriz
Su Db Editleyip Bugmugu Warsa Azaltırsak Windows Vps Satısı Yapcam
Linux Vps Satıorum Cs Server Kurabiliom (Fast Dowloand DAhil)
Kısaca Kendini Gelistircek Veya Ben Onlardan Birsey Ogrencegim Olanlar Warsa byelse@windowslive.com
inan bana itemler için kimse uğraşmaz sıraları zaten başlıca bi dert...

Geri