• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

arkadaşlar saatlerdir forumu didik didik ettim ama bulamadım bu gameserveri açıyorum bir müddet sonra kandi kendini kapatıyor, chinesse hariç tüm özelliklerini kapattım server ın hala aynı yardımcı olabilecek biri varmı ?

----------

butun hepsini actım sorunsuz hersey fakat smc acarken sro_gm1 hn2006 succesfly division manager connected yazıyor loadplugins tıklayınca windows çalışmayı durdurdu hatası alıyorum bilenler varsa çözümünü yardımcı olurlarsa sevinirim..

----------

Ya yardım edicek yok mu ya xS xS

senin sorunun da benimki ile aynı onu kapatma nedeni gameserver bir süre sonra kendini kapatıyor sen farketmiyorsundur bir bak dediğim gibi olacak gameserver i açtıktan sonra alta alma hemen takip et kendi kendini kapatacak

----------

dostum bişe soracağım.64 bit (win7) bilgisayara server kurmaya calısıyorum dosylar acılıyor ama resime bir bakarmısın?

sorun nerede sence gameserver agent sard ilişki kuramıyorlar...

bu sorunu nasıl çözdün benim de gameserver açılıyor fert gitmiyor birde bir süre sonra kendiliğinden kapanıyor

arkadaşlar saatlerdir forumu didik didik ettim ama bulamadım bu gameserveri açıyorum bir müddet sonra kandi kendini kapatıyor, chinesse hariç tüm özelliklerini kapattım server ın hala aynı yardımcı olabilecek biri varmı ?

----------

senin sorunun da benimki ile aynı onu kapatma nedeni gameserver bir süre sonra kendini kapatıyor sen farketmiyorsundur bir bak dediğim gibi olacak gameserver i açtıktan sonra alta alma hemen takip et kendi kendini kapatacak

----------

bu sorunu nasıl çözdün benim de gameserver açılıyor fert gitmiyor birde bir süre sonra kendiliğinden kapanıyor

hani bytutsak arkadasımızın verdigi dosyaları kullanıyorsan eger 18mb olan onlarla acamazsın ama forumda bu konu baslıgı altında paylasılan 3 gb a yakın bi veri var onlar ile kur aynı sekile o zaman game server kapanmaz datalar yuklenemedii ici n kapanıyor

Serverime ' SQL kurmayı bilen bir kişi arıyorum GM Yapıcam userim hazır vps alıcaz yakında ' ben olurum sql iyi anlıyorum diyorsanız özel msj atın yarın db silip yüklicez.

IIS Sen Kurcan Yada Kurarım Farketmez:D
AMA IIS PHP MODULUDE EKLEMELİSİN Kİ PHP REG Pageler Calıssın!

hani bytutsak arkadasımızın verdigi dosyaları kullanıyorsan eger 18mb olan onlarla acamazsın ama forumda bu konu baslıgı altında paylasılan 3 gb a yakın bi veri var onlar ile kur aynı sekile o zaman game server kapanmaz datalar yuklenemedii ici n kapanıyor

Blitzkrieq_Bin_Data bu dosyayı kasdediyorsan bunu zaten bu konu başlığından ndirdim gameserver neden kapanır onun bir çözümünü arıyorum ben server da chinesse hariç herşeyi kapattım performans özelliklerinden sanal bellek miktarını da yükselttim pc de de 6gb ram var millet 2gb ile kuruyor bu şekilde çalışıyor bana bir yardımcı olabilirmisiniz

----------

Bedava Kurulum Yaparız A-Z ye :D
İletişim.: byelse@windowslive.com
Not.: Sadece Sunuculara Yaparız!

benim pc ye kurarmısınız sunucu yok ama bende 7/24 açık tutacam eğer kurmayı başarabilirsem 6gb ram quard 3.2 işlemci 1tb hdd 2gb ekran kartı 8mb net

Arkadaşlar odbg le ÇOK UĞRAŞTIM VİDEODAKİ GİBİ YAPTIM FAKAT GAME SERVERDA WARNİNG FAİLED EXPRATİO FALAN YAZIOR NASIL DÜZELTİCEM
YADA GAMESERVERİ EXP SP İTEM RATELERİ YÜKSEK OLANLAR BANA VEREBİLRMİ YARDIM :)

Arkadaşlar odbg le ÇOK UĞRAŞTIM VİDEODAKİ GİBİ YAPTIM FAKAT GAME SERVERDA WARNİNG FAİLED EXPRATİO FALAN YAZIOR NASIL DÜZELTİCEM
YADA GAMESERVERİ EXP SP İTEM RATELERİ YÜKSEK OLANLAR BANA VEREBİLRMİ YARDIM :)

kardeşim bende gameserver açınca biraz sonra kendini kapatıyor nasıl çözebilirim bir önerin varmı ?

arkadaşlar server kurup çalıştırmayı başaran ve serveri full açık olan varsa hamachi şifre ve oyun ip versin de girelim bari :)

hamachi olması şartmı??

----------

nav data ları filan yüklüyormu yoksa açılıp hemen kapanıyormu??

hamachi olması şart değil nasıl gireceğimi gösterirse de olur

gameserver açıyorum bir süre bekliyor bişeyler yapıyor sonra direk kapanıyor bişeyleri yüklüyor ram kullanım miktarı artıyor sonra birden bişeyler yazıp kapanıyor çok hızlı yazıp kapanıyor ss alamıyorum

----------

birazdan win7 64 bit kuracam bilgisayarda bir sorun var ama anlamadım komple fdisc yapacam sonra tekrar deneyecem. yardımın olursa çok bahtiyar olurum :)

arkadaşlar sistemim win7 64 bit. shardmanager böyle bişeyler diyor. ve ardından kapanıyor. bu yanındaki portlarıda heryerde aradım ama bulamadım :D nasıl düzeltebilirim bunu ?
10462.jpg

Db Anlayan 1kişi 'PK2 Anlayan 2 'coderlikden anlayan 1 Alınacakdır . VDS Alıcam .

iis yüklemedim deme kendimi camdan yukarı atarım :)

iis yükledimde ama nasıl yükledim anlatıyım :D herşeyi yaptım. sonra yönetimsel araçlarda internet information services e tıklayarak açıp bi kaç ayar yapıyordu videoda. Ben herşeyi yaptım yönetimsel araçlarda iis gözükmüyor. Bunu araştırdım windows 7 home basic lerde iis yokmuş sanırım. Şimdi bu hata iis server ilemi alakalı ? vede wwroot a attığım şeyi localhosttan girip görebiliyorum browserden yani.
[h=3]http://tr.wikipedia.org/wiki/Internet_Information_Services[/h]

iis yükledimde ama nasıl yükledim anlatıyım :D herşeyi yaptım. sonra yönetimsel araçlarda internet information services e tıklayarak açıp bi kaç ayar yapıyordu videoda. Ben herşeyi yaptım yönetimsel araçlarda iis gözükmüyor. Bunu araştırdım windows 7 home basic lerde iis yokmuş sanırım. Şimdi bu hata iis server ilemi alakalı ? vede wwroot a attığım şeyi localhosttan girip görebiliyorum browserden yani.
ilk önce denetim masasından iis yükleyeceksin daha sonrada iis 7.5 express yükleyeceksin bu kadar

Geri