• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

shardmanager da çökme oluyor IIS yi tam yapamadım Windows 7 de IIS Kurulumuna yardım edicek varsa pm atabilirmi..

bana kura yoqmuuuuuuu kurn kişi gm yapıcam + vps alıccam suanlık 150 tl war birazdaha koyucam ve sağlam vpc alıcam kardeşler bana kurun gm d hayatınısızı yaşayınnnnnnn ::)

Merhabalar. VSro Files'ın Dosyalarını İndirdim Son "CustomCertificationServer"a Tıkladığımda Gönder-Gönderme Hatası Çıkıyor. Ardından Program Kapanıyor. Kapanırken Birşeyler Yazıyor. Sonunda Yakaladım Neler Yazdığını. Yardım Edebilecek Varsa Bekliyorum :)

E
DİT: Tamam Çözdüm :) Compile'ı Çalıştırmamışım :)

Son düzenleme:
Bir Kurmaya Çalışayim Dedim Ama beceremedim Galiba :D

Cert midir nedir CustomCerfitionServer mi öyle bişrşey açınca gönderme alıyorum direk.

----------

Bir Kurmaya Çalışayim Dedim Ama beceremedim Galiba :D

Cert midir nedir CustomCerfitionServer mi öyle bişrşey açınca gönderme alıyorum direk.

Bu Sorunu Çözdüm Şimdide Global Manager Bağlanamıyor Certificationa Aldığım Hata Şu ;

GlobalManageri Açıyorum bir süre bekledikten sonra ;

It has been failed to Request Certification.

ne zor işmiş Bunun çözümü nedir? :D

Ama Şimdide DownloadServer ve FarmManager Açılmıyor. Nedenini Bilen Var Mı?

Bende Açıldı Ama Diğer; DownloadServer ve FarmManager Açılmıyor :)

Ama Şimdide DownloadServer ve FarmManager Açılmıyor. Nedenini Bilen Var Mı?

Bende Açıldı Ama Diğer; DownloadServer ve FarmManager Açılmıyor :)

Msn Adresini Verde birleşip Çözmeye çalışalım şu lanet sorunları. Benim Profilimde var msn adresim. :)

arkadaşLar ßn aLexandria açıorum ama mobLar çıkmıyor ne yapmam gerek :S 2.gameserverla alakalı birşeymiş ama beceremedim yardımcı olaßiLcek warmı Lütfen aciL :S

Çözdüm Sonunda Oh Be :)
Ctrl 15 Mesajım Yok Diye Özel Mesaj Atamadım. Ekledim Seni. canturk...@hotmail.com Devamını Vermiyim :) Kabul Et İstersen

Yaw Herkezdede VDS Yalanı WarHa Ramin Ates Pahası Oldugu Bir Dönemdemi SW Acıcaksınız!

----------

bize de yardımcı olsan da bizde yapsak ne var yani :)

Öle Basit Deil Yani 4 Gün KAfa Patlatıoz :D:D

----------

Hem Ben Yaparız DEdigimde Kahkaha Atan Coktu;)

Yaw Herkezdede VDS Yalanı WarHa Ramin Ates Pahası Oldugu Bir Dönemdemi SW Acıcaksınız!

----------

Öle Basit Deil Yani 4 Gün KAfa Patlatıoz :D:D

----------

Hem Ben Yaparız DEdigimde Kahkaha Atan Coktu;)

yaklaşık 5 gündür sabah akşam ders saatlerim dışında (ki ders saatim günde en fazla 4 saat) pc başındayım herşeyi yaptım gameserver bir süre sonra kapanıyor forumdaki kardeşlerden birisi baktı db den dedi büyük ihtimal. senden ricam serveri kurup çalıştırmayı başardıysan kurlum aşamasında hangi dosyalarda yada klasörlerde değişiklik yapıyorsak onları bana upload edebilirmisin çalışır durumda olanları. sadece ip ile ilgili yerleri değiştirip oyuna girebileyim diye ? bu ricamı kırmazsan sevinirim :)

yaklaşık 5 gündür sabah akşam ders saatlerim dışında (ki ders saatim günde en fazla 4 saat) pc başındayım herşeyi yaptım gameserver bir süre sonra kapanıyor forumdaki kardeşlerden birisi baktı db den dedi büyük ihtimal. senden ricam serveri kurup çalıştırmayı başardıysan kurlum aşamasında hangi dosyalarda yada klasörlerde değişiklik yapıyorsak onları bana upload edebilirmisin çalışır durumda olanları. sadece ip ile ilgili yerleri değiştirip oyuna girebileyim diye ? bu ricamı kırmazsan sevinirim :)

Tmm Msn Veya Face Wer!

sorun çok, çok fazla vakit ayırmak gerek. Roc açınca mob despawn başlıyo. 2. gs zaten sorunlu(gs ler arası geçişte problem çıkıyo)

Geri