• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

Arkadaşlar Oyunda Yeşil kitap buff u çıkıp girdigimde yenilenmiyor ne yapmalıyım bilen varsa yardımcı olabilirmi ?

Arkadaslar ıcon ısını hallettım sayılır ıcon cıkıyor oyunda ama soyle bır hata oluyor;
FtpDeleteFile[File: G64_917_47.crb] Failed (12003)
ve oyundan farklı kısı medıapk2sı edıtlı olmasına ragmen ıconu goremıyor

+1 aynı sorun bendede var
Yeşil Kitap Günlüktür! Belli Bi LWl den Sonra O Günlük Expini Wermio + Yesil Buf Gelen Exp 2ye Katlıo!

----------

adım gibi eminim bende başka 12d itemlerin tamamını düzgün bi şekilde ekleye yok!

12 DG Eklemek Cok Basit Ayrıca Tek Basıma Yaptım Sizinle Bu Bilgiyi Paylassam Nolcak Siz Cok Mu Yardım Edionuz????

----------

İtem Scriptleri Yapıp Satcam ;)

Yeşil Kitap Günlüktür! Belli Bi LWl den Sonra O Günlük Expini Wermio + Yesil Buf Gelen Exp 2ye Katlıo!

----------

12 DG Eklemek Cok Basit Ayrıca Tek Basıma Yaptım Sizinle Bu Bilgiyi Paylassam Nolcak Siz Cok Mu Yardım Edionuz????

----------

güzel arkadaşım db den 0 olanları 1 yapmakla bitmiyor sen sadece ch eklemişin eulara gel görüceksin neyin ne olduğunu.....

güzel arkadaşım db den 0 olanları 1 yapmakla bitmiyor sen sadece ch eklemişin eulara gel görüceksin neyin ne olduğunu.....

Tmm Gelelim 12Dg İçin 0 1 Yapmak Tmmda Npc Ekleyebilion Mu?????
Onu Cozde! Sen Gör Bi!

----------

60 Dan Sonra Kaç LWl Atlar WAr Bunlar Hangi Sro Sürümlerinde WAr??

arkadaşlar oyunu açıyorum giriş yapıyorum kod geliyor yazıp girişe basınca agentserver kapanıyor sebebini bilen varmı ?

Arkadaşlar sr_shard sr_gameserver cert diyor kalıyor 2 saatir bekliyorum :S

----------

Alpemix açtım bekliyorum yardımcı olcakları
ID : 747 038 834
Parola : 377 15

cert yazılarının geçmesini bekliyorsan bekleme smc aç devam et bakalım bir sorun çıkaracak mı ?

----------

arkadaşlar oyunu açıyorum giriş yapıyorum kod geliyor yazıp girişe basınca agentserver kapanıyor sebebini bilen varmı ?

yokmu yardım edecek bir hayırsever ?

----------

----------

yardımlaşma için bu form var sen paylaşmıcaksan senin ayıbın

yardımlaşma için bu form var sen paylaşmıcaksan senin ayıbın

kardeşim bana yardımcı olabilirmisin? oyunu açıyorum giriş diyorum kod geliyor kodu girip enter'a bastığım anda AgentServer_Xtrap kapanıyor bunun çözümünü biliyormusun acaba ?

----------

Yani şimdi koca forumda bir kişi yokmu yardım edecek? arkadaşlar bu işten para kazanma hayali kuranlara sesleniyorum ancak avucunuzu yalarsınız kimse artık private serverl lara para yatırmaz, eğlence amaçlı yapanlar da birer birer kayıp mı oldular? yokmu sorunumuzla ilgilenecek bir vatandaş ?

Son düzenleme:
kardeşim bana yardımcı olabilirmisin? oyunu açıyorum giriş diyorum kod geliyor kodu girip enter'a bastığım anda AgentServer_Xtrap kapanıyor bunun çözümünü biliyormusun acaba ?

----------

Yani şimdi koca forumda bir kişi yokmu yardım edecek? arkadaşlar bu işten para kazanma hayali kuranlara sesleniyorum ancak avucunuzu yalarsınız kimse artık private serverl lara para yatırmaz, eğlence amaçlı yapanlar da birer birer kayıp mı oldular? yokmu sorunumuzla ilgilenecek bir vatandaş ?
flood yapmaya devam edersen uyarınıda alırsın cezanıda....

----------
söyledigin hatanın çözümünü bilseydim emin ol paylaşırdım fakat bilmiyorum

Beyler yardım eder mısnz bu hatanın cozumu nedır?

http://c1110.hizliresim.com/11/10/14/10280.png

----------

Beyler yardım eder mısnz bu hatanın cozumu nedır

10280.png

Geri