• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

ben bişe sorucam Smc yi açtıgımda load plugınse tıklıyorum smc hata verıyor kapanıyor oraya kadar hıc bır problemım yok Lutfen yardımcı olun rep mep ne varsa verıyım nasıl verılıyorsa solersınız verırm hepsını noolr yardımcı olun

arkadaşlar çalışan bir smc linki verebilecek yada kendi smc si çalışan biri bana upload edebilecek bir hayırsever varmı aranızda :)

EDİT: Tamam Burayı Hallettim(Nasıl Olduğunu Bilmesemde :) ) Application'dan Açınca;

Resimelerdede Görüldüğü Gibi. Hata Neden Kaynaklanır?
Bazı Sayfalara Baktım Ama Göremedim. Yardımcı Olursanız Sevinirim.

Son düzenleme:
***** Object: StoredProcedure [dbo].[_ExistsServiceOffRentItem] Script Date: 09/13/2011 12:03:44******/
SET ANSI_NULLS ON
GO

SET QUOTED_IDENTIFIER ON
GO

CREATE procedure [dbo].[_ExistsServiceOffRentItem]
as

if( exists(select*from_Items with (nolock) where RefItemID in (selectRefItemID from _RefRenItem where Service = 0)))
begin
return -1
end

GO
böyle bi yazı var ama hata veriyor Query oluştururken bu yazını doğrusunu verir misiniz bana ben bunu by_tutsaq ın yapmış olduğu videodan yazdım eksileri var galiba nasıl yaparım yardım eder misiniz

/****** Object: StoredProcedure [dbo].[_ExistsServiceOffRentItem] Script Date: 09/13/2011 12:03:44 ******/
SET ANSI_NULLS ON
GO

SET QUOTED_IDENTIFIER ON
GO

CREATE procedure [dbo].[_ExistsServiceOffRentItem]
as

if( exists (select * from _Items with (nolock) where RefItemID in (select RefItemID from _RefRentItem where Service = 0 ) ) )
begin
return -1
end

Benim Kullandığım Buydu

arkadaşlar bende sro client çalışmayı durdurdu hatası alıyorum. oyunu kendi serverimden değil de normal açmaya çalışınca da açmıyor bir önerisi olan varmı ?

Server kurulur karşılığında ortaklık fakat sadece serveri kurarım mediadan patch dan hiç anlamam bilginize..

Arkadaşlar iss kuramayan server dosyalarını açamayanlar öm ile team versinler sadece iss için windows 7 olanlar yazsın xp den anlamam...

Server kurulur karşılığında ortaklık fakat sadece serveri kurarım mediadan patch dan hiç anlamam bilginize..

gel kardeşim kur bana ortak olalım 7/24 açık tutacam serveri, hatta ben herşeyini hallettim oyunu açamıyorum sadece orda yardımcı olursan yeter

Geri