• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

arkadaşlar 2 sorum olucak size.

1. Yeni account nasıl oluşturabilirim??

2. oluşturduğum accountu nasıl gm yapabilirim?

bu iki soruma cevap verirseniz çok sevinirim arkadaşlar iyi forumlar

GM Console'u Açılmıyor. Görünmezlik Falan Hiçbirşey Halledimiyorum :(
Birde Arada DC Vermesinin Sebebi Nedir?

Son düzenleme:
By_Tutsaq Senin Yukledigin Dosyalari İndiremiyom Cunku Konuya Girerken bir sey yazi hatirlamiyom video o yu indirdim dosyalarini nasıl indircem

S.a arkadaslar ben daha once srx ve sse ile server kurmustum fakat vsro hiç kurmadım ve bu sıralar açmayı düşünüyorum 2 gb ramlı xp bir pc var elimizde sizce videodan faydalanrak açmaya çalıssam yapabilirmiyim ? Uğraşmama değer mi cevaplarsanız cok memnun kalırım

Açılmıyor Dandik Şey. Uyuz Oldum Yav :)

Ne Kadar Denediysem Açılmadı Console Falan :D

Birde Arada DC Yiyorum. Onuda Bilen Varsa Cevap Verirse Sevinirim :)

Son düzenleme:

EDİT: Tamam Burayı Hallettim(Nasıl Olduğunu Bilmesemde :) ) Application'dan Açınca;

Resimelerdede Görüldüğü Gibi. Hata Neden Kaynaklanır?
Bazı Sayfalara Baktım Ama Göremedim. Yardımcı Olursanız Sevinirim.
Team ver çözim

----------

Açılmıyor Dandik Şey. Uyuz Oldum Yav :)

Ne Kadar Denediysem Açılmadı Console Falan :D

Birde Arada DC Yiyorum. Onuda Bilen Varsa Cevap Verirse Sevinirim :)

1 xtrap at clent içine xtrapla gir

2.ise _PrivilegedIP ipini yaz ve sw kapat aç gm rank 1 yap yanına GM1 YAZ Sw kapat aç gir ^^ tamamdır.

3.Consol ıcın Denetım masasından klavye ing yap ve dene
4.yardımcı olduysam post kasmadan bi teşekür butonu pls :)

Son düzenleme:
12d yi hallettim arkadşlar bazı şahıslar söylemesede ben size söylicem ama iconlarını ekleyemiyorum ekleyendende yardım bekliyorum

şöyle oluyor ki ;
hazır itemdata<<<< textdata.rar
VSRO MEDİA TOOL <<<< vSro pk2 tools - RageZone.rar <<<
rar pw :www.RageZone.com
bunları indirdikten sonra ilk önce vsro media tool daki editoru acıyoruz
sonra sol ustten open diyerek media pk2 mizi seciyoruz
daha sonra auto dan data textleri tek tek import ettikten sonra close diyip exit diyoruz
sql e geliyoruz

SRO_VT_SHARD>Tables>_RefObjCommon buluyoruz oradaki 12d itemleri bulun 3 er tane olacak magic rare legend onların en baştaki serviceleri 1 yapın ve oyuna girin

konsolu actıktan sonra f3 e basın oradaki 12d itemleri göreceksiniz indirip sorunsuz kullanabilrsiniz fakat no image yani icon ekleyemedim ekleyenler varsa paylaşırlarsa bizimle sevinirim.

iyi forumlar

14605.jpg

Son düzenleme:
12d yi hallettim arkadşlar bazı şahıslar söylemesede ben size söylicem ama iconlarını ekleyemiyorum ekleyendende yardım bekliyorum

şöyle oluyor ki ;
hazır itemdata<<<< textdata.rar
VSRO MEDİA TOOL <<<< vSro pk2 tools - RageZone.rar <<<
rar pw :www.RageZone.com
bunları indirdikten sonra ilk önce vsro media tool daki editoru acıyoruz
sonra sol ustten open diyerek media pk2 mizi seciyoruz
daha sonra auto dan data textleri tek tek import ettikten sonra close diyip exit diyoruz
sql e geliyoruz

SRO_VT_SHARD>Tables>_RefObjCommon buluyoruz oradaki 12d itemleri bulun 3 er tane olacak magic rare legend onların en baştaki serviceleri 1 yapın ve oyuna girin

konsolu actıktan sonra f3 e basın oradaki 12d itemleri göreceksiniz indirip sorunsuz kullanabilrsiniz fakat no image yani icon ekleyemedim ekleyenler varsa paylaşırlarsa bizimle sevinirim.

iyi forumlar

14605.jpg
ch itemlerin yarısı ekli yarısı değil eu da sadece dagger var. isrodaki item datayı almış sadece.

Beyler yardım eder mısnz bu hatanın cozumu nedır?

Beyler yardım eder mısnz bu hatanın cozumu nedır_?

10280.png
[/QUOTE]

Team ver çözim

----------

1 xtrap at clent içine xtrapla gir

2.ise _PrivilegedIP ipini yaz ve sw kapat aç gm rank 1 yap yanına GM1 YAZ Sw kapat aç gir ^^ tamamdır.

3.Consol ıcın Denetım masasından klavye ing yap ve dene
4.yardımcı olduysam post kasmadan bi teşekür butonu pls :)
İlk Olayı Çözdüm.
İkincide
1 xtrap client Hangisi Oluyor :)
2. Ayarladım
3.Ayarladım. Olmuyor Gene
4. Saolasın :)
klavyeni ing yaptın mı )

Yaptım Yinede Açılmıyor :S

Geri