• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

Arkadaşlar şu uniqueleri otomatik atmasını nasıl sağlayacağız event unique leri değil normal uniqueleri. Event uniquelerini istediğim zaman atabiliyor ama 5 er 5 er hepsinden atıyor. ben sadece normal uniqueleri 5 er dakika arayla atmasını istiyorum bilen varsa yardım edebilirmi???

Arkadaşlar Biri Reg Page nasıl kurulur söylermi lütfen elle account oluşturmayı bilsem elle yapıcamda onu da bilmiyorum :S

Arkadaşlar Biri Reg Page nasıl kurulur söylermi lütfen elle account oluşturmayı bilsem elle yapıcamda onu da bilmiyorum :S

Reg panel için ek bir çalışma varmı her yolu denedım 3 saattir felan ugraşıyorum 2 gün önce çalıştırdığım reg panel config.php line9 hatası verıyor dll dosyasımı var bıyere atmamız gereken nasıldı bu meret ?

Arkadaşlar şu uniqueleri otomatik atmasını nasıl sağlayacağız event unique leri değil normal uniqueleri. Event uniquelerini istediğim zaman atabiliyor ama 5 er 5 er hepsinden atıyor. ben sadece normal uniqueleri 5 er dakika arayla atmasını istiyorum bilen varsa yardım edebilirmi???
Bana da lazım.. :)

ya bune global manager acılmamaya basladı yardım edebılcek var mı normalde acılıyordu

Arkadaşlar sabit ipim var,modemden port açmak istiyorum,oyuna dışardan girebilmek için hangi portları açmam gerek ?

s.a arkadaşlar öncelikle herkeze günaydın :) benim birkaç sorum olacak
1-ismimi nasıl sarı gm ismi yaparım?
2-gm olarak kestiğim uniqlerde ismim neden görünmüyor?
3-charlara başlangıçta sp+gold+silk nerden verebilirim?
4-alex i nasıl açarım
5-rateleri nerden ve nasıl düzenlerim :)
bunları bilen ve yardım etmek isteyen varsa çok memnun olurum :)

Son düzenleme:
arkadaşlar globalmanager açılıyor 5saniye sonra kapanıyor lüften yardım ??
AQeslfAnaYZJAAAAAElFTkSuQmCC
wGlStC09ApI3AAAAABJRU5ErkJggg==
bilgisayarım win7 32bit ..

Arkadaşlar Serverimde Clean Database Kullanmaya Başladığım İçin SMC'den Serveri Online Yapamıyorum Yani Clean Database Olduğu İçin sro_gm1 Gibi Account GM Karekter Falan Yok Bu Konuda Yardımcı Olucak Arkadaşlara Bende Hertürlü Yardımcı Olurum Kendisi İsterse GM Olarakta Gelebilir.

beyler sorunumu cozecek war mı ltfn yardım edın global manager fılan hıc acılmıyor

Capture Flag Eventi
Medusa Saati
105 Cave Uniqu saati
Honor liste güncellenmesi
Ban sistemi çalışması

bunları nasıl çözeriz

Geri