• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

yok kardeşim sorun npc ye silah eklmee falan değil dünkü çocuğun gelip bana karşı laf kalabalığı yapması uyuz ediyor beni

Böle Konusanları Sunu Söliyorum Siz Kimsiniz Lan Sizinle Rızkımı NiE Paylasıyım Gidin Cözün Birisi Daha İİ sini Yayınlayacaklar Dedi Öbür Bisi Dio Olum Bırakın Bu İsi Basit Bi İs Deil BU!
Ole İki Tıkla Sw Acılmaz Ole Acılsaydı Herles CS Server Acardı!

Kıskanmaktan Baska İs Yaptıgınız Yok Hep Hazıra Konuosunuz!

kardeş bu blitzkrieq_package dosyası inmio onunda linkini atarsanız sevinirim

​ilk sayfada var linki ordan indir.

----------

Böle Konusanları Sunu Söliyorum Siz Kimsiniz Lan Sizinle Rızkımı NiE Paylasıyım Gidin Cözün Birisi Daha İİ sini Yayınlayacaklar Dedi Öbür Bisi Dio Olum Bırakın Bu İsi Basit Bi İs Deil BU!
Ole İki Tıkla Sw Acılmaz Ole Acılsaydı Herles CS Server Acardı!

Kıskanmaktan Baska İs Yaptıgınız Yok Hep Hazıra Konuosunuz!

​qeLde ßunu onlara anlat işte sorunda orda ya

PArt1: Multiupload.com - upload your files to multiple file hosting sites!
Part2: http://www.multiupload.com/PLM0JPYBCR

Part3:

[/FONT]
Rar PW:fortheworstcommunityever]Multiupload.com - upload your files to multiple file hosting sites!

blitzkrieq_package Bu dosya inmiyor kardeş

----------

----------

darkangel1 kardeş ini+sro_client vermişsin ya bu dosya blitzkrieq_package içindeki dosya ile aynımı

----------

​Laa Bi Cvp Yazın :D

----------

Bu blitzkrieq_package içindeki dosyaalr silinmiş inmiyor tam olan atabilirmi birisi ? :(

-Oyunda 5-10Dk. Sonra DC Veriyor.

-Itemleri Satıp Oyundan Çıkıyorum. Oyuna Girince Itemler Yine Inventory'e Geri Geliyor.

-Bazı İtemleri Alınca veya Mouse İle Üzerine Gelince Oyundan Atıyor. Hata Veriyor.(Resim Çekmedim Ama Sistem Özellikleri Yazıyor. "Yes-No" Diyor.)

Şu Anki Sronlar Bunlar Çözemedim Hala :(

ftw yapabilen yokmu yardım

Bende Arıyorum Onu Eğer Çözersem Haber Veririm.

Son düzenleme:
10Dkde bir dc veriyor.Yardım lütfen.Bir de media.pk2 den kaynaklı sanırım launcherde baska swnın haberlerı var.Ayrıca mastery cap nasıl editlerim?

İşlemciRam
Aylık trafik
Harddisk
Port ve Hat Kapasitesi
İşletim Sistemi
Kontrol Paneli
Kullanılan Altyapı
İp Adresi
  • Corei7-920
  • 1 GB
  • 200 GB
  • 100 GB
  • 1 GBps
  • Opsiyonel
  • Opsiyonel
  • VMware
  • 1 (Artırılabilir) bu ozelliklere vsro kurabbilirim demi ????

İşlemciRam
Aylık trafik
Harddisk
Port ve Hat Kapasitesi
İşletim Sistemi
Kontrol Paneli
Kullanılan Altyapı
İp Adresi
  • Corei7-920
  • 1 GB
  • 200 GB
  • 100 GB
  • 1 GBps
  • Opsiyonel
  • Opsiyonel
  • VMware
  • 1 (Artırılabilir) bu ozelliklere vsro kurabbilirim demi ????

İmkanı yok :D 1gb :D:D 8gb ayarlayabilirim .

Bir Tek Yapam Benmiyim Yani :D Simdi Arkadaslar Ben Yaptim Ama Fatal_Error Dosyalari Eksik Vermis Kuramadik Ama Ben Kurmayi Biliyom By_Tutsaq'ın Actigi Konuya Nasıl Gircem Soyleyin Size Serverinizi Kurarim Ben Konu Birsey Felan Yaziyodu Hatirlamiyom Konuya NASIL GİRCEM SOYLEYENE SERVERİNİ BEN KURMCAM :(

----------

Arkadaslar gm konsolunu acmak icin klavyenizi ing yapmayin

1-klavyeniz ing ise turkce yapin
2-nasıl yapicam derseniz klavye'ye girin ordan yapin
3-sonra serveri acin girin gm iseniz yapabilirsiniz
4-simdi gm konsolunu nasıl aktif edebilirim demeyin cok klavyeniz bu durumda turkce olsun arkadaslar
5-ctrl+alt+ü basin beklemeyin ve arkasindan su tuslara basin (ctrl+alt+ü),(sol shifte basacaksiniz)shift+ü

Arkadaşlar şu uniqueleri otomatik atmasını nasıl sağlayacağız event unique leri değil normal uniqueleri. Event uniquelerini istediğim zaman atabiliyor ama 5 er 5 er hepsinden atıyor. ben sadece normal uniqueleri 5 er dakika arayla atmasını istiyorum bilen varsa yardım edebilirmi???

yokmu yardım edecek birileri

Geri