• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

beyler swyı acıyorum oyuna gırıyorum startı verıyorum loadıng yerı gelıyor sonuna gelınce atıyor oyundan bılen var mı?

Jangan cave nasıl kapatırım?JG AREA mı ne böyle bir şey vardı 0 yaptım hala gidiliyor :P

2000 dolar mı ? daha 50 dolar yok bende :D ...

isro gibi istemiyorum vsro files bugsuz olsn işte loading dolunca tıyor oyundan böyle sorunlar olmasın...

vsro da hiçbir sorun yok sadece silkroad 'ın eski versiyonu kesin sen becerip kuramamışsındır :D:D

beyler swyı acıyorum oyuna gırıyorum startı verıyorum loadıng yerı gelıyor sonuna gelınce atıyor oyundan bılen var mı?

2-3 Kere Girip Çık Oyuna. İlk Başlarda Bendede Öyleydi. Girip Çıktım Düzelmişti.

Itemleri Satıyorum Girince Yeniden Inventory'e Geliyor.
Arada DC Veriyor.

Şu Anlık Olaylar Bunlar, Nedenini Bilen Cavap Yazabilir Mi ? :)

:) çok komiksin... sorun yokmu ondan dolayı herhalde çar kurunca loadingten sonra atıyor senden daha iyi kurdugum kesin rahat ol o konuda dün başladım kurmaya bu sabah bitti... siz 2 aydır kuramıonuz

ahaha ßiraz üst yorumları okursan kim daha iyi kuruo anlarsın ;) dünkü çocuksun ßoş ßoş konuşuyorsun npc lere item eklemeyi bile bilmiyorsun gelmişin laf kalabalığı yapıyorsun ;)

ahaha ßiraz üst yorumları okursan kim daha iyi kuruo anlarsın ;) dünkü çocuksun ßoş ßoş konuşuyorsun npc lere item eklemeyi bile bilmiyorsun gelmişin laf kalabalığı yapıyorsun ;)

Ya Kardeşim Çok Boş Bu Konuşmalar Ya Sen Herkese Takılma Boş Ver
NPC'ye İtem Ekleyen Coder Yada Usta Olmuyorki NPC'ye İtem Koymaksa Ustalık Başlayayım Bende Koymaya Birde Şu Var
NPC'ye İtem Koyunca Bence Oyunun Kalitesi Düşer

Ya Kardeşim Çok Boş Bu Konuşmalar Ya Sen Herkese Takılma Boş Ver
NPC'ye İtem Ekleyen Coder Yada Usta Olmuyorki NPC'ye İtem Koymaksa Ustalık Başlayayım Bende Koymaya Birde Şu Var
NPC'ye İtem Koyunca Bence Oyunun Kalitesi Düşer

yok kardeşim sorun npc ye silah eklmee falan değil dünkü çocuğun gelip bana karşı laf kalabalığı yapması uyuz ediyor beni

DC Yiyenler Orjinal Client Kullansın NO-XTRAP Client Kullanmayın Eğer Hata Veriyo Derseniz Diğer Türlü Edxloader-Lite'yi Kullanın Sorunsuz Giriş Yapabilirsiniz

yok kardeşim sorun npc ye silah eklmee falan değil dünkü çocuğun gelip bana karşı laf kalabalığı yapması uyuz ediyor beni

Dediğin Gibi Kardeşim Çocuk İşte Takma Sen Sadece Yardım Et Saygı Kazanırsın Ama Çocukla Çocuk Olursan Saygı Kaybedersin

Geri