• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

inan bana itemler için kimse uğraşmaz sıraları zaten başlıca bi dert...
Dert Deil DataDiagramı War Ama İtem Eklemek İçin Gerekli Seyler Yok
Biz Hazırlarsak
csharpda Ben Programa Dökerim!

----------

+ Piyasada Bi Sürü Simdi Sw Acan Siteler Türer :D
Farkımız Olur!

Dert Deil DataDiagramı War Ama İtem Eklemek İçin Gerekli Seyler Yok
Biz Hazırlarsak
csharpda Ben Programa Dökerim!

----------

+ Piyasada Bi Sürü Simdi Sw Acan Siteler Türer :D
Farkımız Olur!
itemi yaparsın sorun değil grafik olarak önemli olan diğerleri hem veri tabanında yeni bi sıra açıcaksın hemde medianın içinde yani bununla uğraşan sıfırdan oyun yapar kafası rahat olur hiç olmasa

itemi yaparsın sorun değil grafik olarak önemli olan diğerleri hem veri tabanında yeni bi sıra açıcaksın hemde medianın içinde yani bununla uğraşan sıfırdan oyun yapar kafası rahat olur hiç olmasa

ECSROYU HATIRLION MU ADAM ROCU EKLEMİŞTİ:D
Kardesim Hersey Yapılır Zaman Ve Bilgi Lazım:D

sunucuyu kuranlar bu başlıktan yol almışlar. kurana kadar buradan ayrılmayanlar şimdi hiç uğramamaktalar. bilgi paylaşıldıkça artar. zannediyorsunuz ki biz kurulumu anlatırsak bizden pay kaparlar. burada private server kurup yönetebilecek kişi sayısı belli. tipik Türk insanı hareketleri ile bir yere varamazsınız...

iyide ağa

1-Her gördügünüzü hata sanıp buraya yazıyorsunuz.
2-Birşeyler söyledimi hemen olsun istiyorsunuz.
3-Şu nasıl bu nasıl diye doymak bilmiyorsunuz
4-kuruyoruz istendigi gibi olmuyor başlıyor sövmeye

Bunları kim göze alıcak çolukla çocukla kim ugraşıcak.hayır onu geçtim açıp ne yapıcaksınız. bi ton sw oldu zaten yakında topunun fişi çekilecek ne gerek var kurmaya hamachi ağından kurup oynayın onda sorun yok işi büyütenler için sorun var

Yardım etmeye açığım lakin şunu niye yapmadın bu niye böyle degil gibi burda millet sizinle ugraşmak istemiyor açıkcası (üstüne alınma lütfen genel konuşuyorum)

İtem eklemek cıkartmak vs vs zor işler degil bunları herkes yapabilir mysql den anlasın yeterli

ECSROYU HATIRLION MU ADAM ROCU EKLEMİŞTİ:D
Kardesim Hersey Yapılır Zaman Ve Bilgi Lazım:D

Arkadaşım ben hiç olmayan itemlerden bahs ediyorum isroda olmayan itemi bile ekledim ama tek sorun dbdeki sıra eklediğim itemi örnek glavie ise o item için yeni bi tane sıra açmam gerekiyor sırayı açmaklada bitmiyor particlesede parlamasını ekliyeceksin yeniden item yapıcaksan tabi ama sadece başka bir itemle değişiceksen orası çok basit iş...
Önemli olan hiç olmayanı yapmak.

arkadaşlar lütden 70 lvl char kastım ama 7 lvlden sonra exp filan hıc gelmıyo bu neden lutfen soyleyın arkadaslar lutfen soyleyın

İtem Bugu fixlemeyi bilen varmı varsa yardım edebilirmi?

PHP:
USE [SHARD]GO/****** Object:  StoredProcedure [dbo].[_STRG_DEL_ITEM_NoTX]    Script Date: 10/11/2011 17:12:03 ******/SET ANSI_NULLS ONGOSET QUOTED_IDENTIFIER ONGO

ALTER procedure [dbo].[_STRG_DEL_ITEM_NoTX]@DelFromPC_Inv    AS TINYINT,@CharID            AS BIGINT,  -- ¸şÁ÷ ş¥ºê Ãß°¡·Î ÀÎÇØ È®Àå@Slot            AS TINYINT
as    declare @Rvalue int    declare @ItemToDel bigint        if (@DelFromPC_Inv = 1)        select @ItemToDel = ItemID FROM _Inventory WHERE CharID = @CharID AND Slot = @Slot    else if ( @DelFromPC_Inv = 2 )        select @ItemToDel = ItemID FROM _InventoryForLinkedStorage WHERE LinkedItemID = @CharID AND Slot = @Slot    else        select @ItemToDel = ItemID FROM _InvCOS WHERE COSID = @CharID AND Slot = @Slot                if (@ItemToDel IS NULL or @ItemToDel = 0)        return -1
    ----------------------------------------    -- Á¹¶ó ÀÌ ¾Æ·¡ÂÊ ¼øÀüÈ÷ Æê ¼Òȯ¾ÆÀÌşÛ ¶§¹®¿¡     -- µé¾î°£ ÄÚµåÀÌ´Ù. ºĞ¸í overheadÀ̱ä ÇÏÁö¸¸    -- _STRG_DEL_ITEM ÀÇ ½ş·Úµµ¿Í °ÔÀÓ¼*¹ö ÄÚµå º¹Àâµµ    -- Áõ°¡¸¦ À¯¹ßÇÏÁö ¾Ê±â À§ÇØ ¾î¿ ¼ö ¾ø´Â ÆÇ´ÜÀ̾ú´Ù. T_T    ----------------------------------------    declare @BoundCOS int    declare @RefItemID int    select @RefItemID = RefItemID, @BoundCOS = Data from _Items where ID64 = @ItemToDel    if (@@ROWCOUNT = 0)        return -2
    ----------------------------------------    -- Ȥ½Ã ÀÌ´® PET ¼Òȯ¾ÆÀÌşÛÀΰ¡?    ----------------------------------------    declare @TypeID1 tinyint    declare @TypeID2 tinyint    declare @TypeID3 tinyint    select @TypeID1 = TypeID1, @TypeID2 = TypeID2, @TypeID3 = TypeID3 from _RefObjCommon where ID = @RefItemID    if (@TypeID1 = 3 and @TypeID2 = 2 and @TypeID3 = 1 )    begin        ----------------------------------------        -- ¿«¿©ÀÖ´Â PET ÀÌ ÀÖÀ¸¸é ±×³Ñ »èÁ¦        ----------------------------------------        if (@BoundCOS <> 0)            begin            exec @Rvalue = _DeleteCharCOS_NoTX @BoundCOS            if (@Rvalue < 0)                return @Rvalue        end    end
    ----------------------------------------              -- Ȥ½Ã ÀÌ´® LinkedStorage¾ÆÀÌşÛÀΰ¡?              ----------------------------------------              else if( @TypeID1 = 3 and @TypeID2 = 2 and @TypeID3 = 3 )              begin                ----------------------------------------                  -- ¿«¿©ÀÖ´Â Storage ÀÖÀ¸¸é ±×³Ñ »èÁ¦                  ----------------------------------------                  if (@BoundCOS <> 0)                   begin                      IF( NOT EXISTS( select LinkedItemID from _InventoryForLinkedStorage where LinkedItemID = @ItemToDel ) )                    BEGIN return -1000 END                    IF( EXISTS( select top 1 ItemID from _InventoryForLinkedStorage where LinkedItemID = @ItemToDel and ItemID <> 0 and ItemID IS NOT NULL  ) )                    BEGIN                        update _ItemPool Set InUse = 0 from _ItemPool as IP join _InventoryForLinkedStorage as IFLS on IP.ItemID = IFLS.ItemID                        where IFLS.LinkedItemID = @ItemToDel AND IFLS.ItemID <> 0                    END                    DELETE FROM _InventoryForLinkedStorage where LinkedItemID = @ItemToDel                    IF( @@ERROR <> 0 )                    BEGIN return -2 END                 end              end

----------------------------------------------------------    -- ½½·Ô ºñ¿ì±â    ----------------------------------------------------------        if (@DelFromPC_Inv = 1 )        update _Inventory SET ItemID = 0 WHERE CharID = @CharID AND Slot = @Slot    else if (@DelFromPC_Inv = 2 )        update _InventoryForLinkedStorage SET ItemID = 0 WHERE LinkedItemID = @CharID AND Slot = @Slot    else        update _InvCOS SET ItemID = 0 WHERE COSID = @CharID AND Slot = @Slot
    if (@@error <> 0 OR @@rowcount = 0)        return -3
    ----------------------------------------------------------      -- »èÁ¦ ´ë»ó ¾ÆÀÌşÛ¿¡ ¹*ÀÎ ÀÓ´ë Á¤º¸ »èÁ¦    ----------------------------------------------------------      if exists (select 1 from _RentItemInfo with (nolock) where nItemDBID = @ItemToDel)    begin        delete from _RentItemInfo where nItemDBID = @ItemToDel        if (@@ERROR <> 0 OR @@ROWCOUNT = 0)        begin            rollback transaction            return -6        end    end
    ----------------------------------------------------------    -- ÇØ´ç ¾ÆÀÌşÛ »èÁ¦     ----------------------------------------------------------    exec @Rvalue = _STRG_FREE_ITEM_NoTX  @ItemToDel    if (@Rvalue < 0)        return -4
    return 1

iyide ağa

1-Her gördügünüzü hata sanıp buraya yazıyorsunuz.
2-Birşeyler söyledimi hemen olsun istiyorsunuz.
3-Şu nasıl bu nasıl diye doymak bilmiyorsunuz
4-kuruyoruz istendigi gibi olmuyor başlıyor sövmeye

Bunları kim göze alıcak çolukla çocukla kim ugraşıcak.hayır onu geçtim açıp ne yapıcaksınız. bi ton sw oldu zaten yakında topunun fişi çekilecek ne gerek var kurmaya hamachi ağından kurup oynayın onda sorun yok işi büyütenler için sorun var

Yardım etmeye açığım lakin şunu niye yapmadın bu niye böyle degil gibi burda millet sizinle ugraşmak istemiyor açıkcası (üstüne alınma lütfen genel konuşuyorum)

İtem eklemek cıkartmak vs vs zor işler degil bunları herkes yapabilir mysql den anlasın yeterli

benim sözüne ettiğim kişiler 100-150 sayfa geride kalanlar, neden üzerine alındın?
benim ne yapıp yapmayacağım çok da önemli değil. hata olarak gösterdiğim şeyi çözebiliyosan çözersiz. yok çözmeye bilgin yetmiyosa kedilik yapmazsın.
yardımcı olmak için söylenen sözler: bir tanesi neyine yetmiyor. dediğim gibi benim ne yapıp yapmayacağım beni bağlar, siz yardımcı olacaksanız olursunuz olmayacaksanız boşuna bişiler karalamayın.
genelde çoluk çocukla kim uğraşacak diyen kişiler 14- oluyor ama neyse yeterince polemik oluşturacak cümle kurdum.

forumlar bilgi paylaşım alanlarıdır. birileri sorar bilenler cevaplar. cevap verirkende bilginin hangi amaçla kullanılacağını sorgulamaz.

benim sözüne ettiğim kişiler 100-150 sayfa geride kalanlar, neden üzerine alındın?
benim ne yapıp yapmayacağım çok da önemli değil. hata olarak gösterdiğim şeyi çözebiliyosan çözersiz. yok çözmeye bilgin yetmiyosa kedilik yapmazsın.
yardımcı olmak için söylenen sözler: bir tanesi neyine yetmiyor. dediğim gibi benim ne yapıp yapmayacağım beni bağlar, siz yardımcı olacaksanız olursunuz olmayacaksanız boşuna bişiler karalamayın.
genelde çoluk çocukla kim uğraşacak diyen kişiler 14- oluyor ama neyse yeterince polemik oluşturacak cümle kurdum.

forumlar bilgi paylaşım alanlarıdır. birileri sorar bilenler cevaplar. cevap verirkende bilginin hangi amaçla kullanılacağını sorgulamaz.
yanlış anlama emeklimi oldun sen??

arkadaşlar canavarların az çıkmasını nasıl düzeltebiliriz lütfen bi yardım edin

Server level cap nerden editleybilirim bilen birisi varsa özelden pm atarak anlatabilirmi ricam.

Arkadaşlar server kurmuş çalıştırmış olan bi arkadaşımız database backup ve kullandığı inileri buraya veya bana öm ile upload yaparsa tam kurulumu resimli ve eksiksiz yazabilrim bu konuya öm ilede ulaşabilirsiniz.

Beyler Server i Nasıl Online Yapıcam Checkte :angry:

Arkadaşlar ben bir video anlatımı izledim iis aracılığıyla kuruyor ve ne yazıkki benim XP Home ve Service Pack 1'de değil iis yükleyemiyorum. Bi kaç anlatımın olduğu yerdeki iis dosyalarıda ölmüş durumda, daha doğrusu home şu zaman iis kurmuş birisini bilmiyorum.

Her neyse devam edelim, ben iis'in yerini tutabilecek bir program arıyorum, tek eksiğim iis onun yerine kullanabileceğim bir program varsa yardımcı olabilir misiniz?

butun hepsini actım sorunsuz hersey fakat smc acarken sro_gm1 hn2006 succesfly division manager connected yazıyor loadplugins tıklayınca windows çalışmayı durdurdu hatası alıyorum bilenler varsa çözümünü yardımcı olurlarsa sevinirim..

----------

Ya yardım edicek yok mu ya xS xS

Geri