• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

Evet Sattığım Itemler Artık Geri Gelmiyor. Onu Halletik. Gördüğüm Kadarıyla DC'de Vermiyor.

Şuanki Sorun 1 Level Çar 2 Level Olunca Oyundan Atıyor. Tekrar Girince 1 Level EXP 99.99. Level Atlamıyor.

Bunun Çözümünü Bilen Var Mı?

Evet Sattığım Itemler Artık Geri Gelmiyor. Onu Halletik. Gördüğüm Kadarıyla DC'de Vermiyor.

Şuanki Sorun 1 Level Çar 2 Level Olunca Oyundan Atıyor. Tekrar Girince 1 Level EXP 99.99. Level Atlamıyor.

Bunun Çözümünü Bilen Var Mı?

sql dan lvl atlat .d .d

Clean db lazım bana sql 2005 elinde olan bir zahmet ?

http://youtu.be/HvTU1Ys40qM
ArkadaşLar Sr_Sharmanageri açtığımda kapanıyor Blling ayarları ŞöyLe
[billing]
type = 0
ip = 192.168.1.3
port = 18810
poolsize = 8192
Server.cfg Sorunsuz
Bir fikri olan varmı

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar ben internet cafe server kurmak istiyorum kurdumda server açlıyor. oyuna giriyorum 3 dk sonra DC alıyorum sebebi ne olabilir...

---------------------------------

Paylaştığım konuya gelmeyen hakettiğim birteşekkrü bile cok görenler için linkleri siliyorum.

Son düzenleme:
Sa arkadaşlar ya ben herşeyi yaptım sorunsuz çalışıyor ama bunları yaptıktan sonra hangi silkroadın içine loaderi atıpta giricem yani bloody sro felanmı .s

blody veya yeni açılan herhangi bir vsro ile kurulmuş oyunun cilenti.+ loader ip 15779..

Rica ederim. yukardaki konuda özel backup larım var. Fixli halde.. Ve tıklar tıklamaz en yüksek hızda iner..

offf yaa gm yapamıyorum yardımmm ve silk lvl asıl atlatcam ben yaa

tablolardan shard- dbo.tb_user burda jıd e bişi yazma yazamassın zatn :) idmin id md5 şifre ( başka bir siteden md5 make diye arat ) md5 olarak yazcan şifreyi oyunda çevirdiğin karakter olarak örneğin merhaba md5--c39436ee452e641cde2eb992ab397911 - statüs 0 gm rank 0 sec contend ve sev primary 1 yap gir gm olarak

arkadaşlar server kurdum ama oyun 3 dk sonra DC yiyorum lütfen yardım edin bir fikri olan varmı?

tablolardan shard- dbo.tb_user burda jıd e bişi yazma yazamassın zatn :) idmin id md5 şifre ( başka bir siteden md5 make diye arat ) md5 olarak yazcan şifreyi oyunda çevirdiğin karakter olarak örneğin merhaba md5--c39436ee452e641cde2eb992ab397911 - statüs 0 gm rank 0 sec contend ve sev primary 1 yap gir gm olarak
gm yaptımda 110 nbasıl yapcam charı silk sp parar filan nasıl yapcam

gm yaptımda 110 nbasıl yapcam charı silk sp parar filan nasıl yapcam

oda aynı yerde .bak tb user bak olması lazım o tableden ayarlıyorsun herşeyini

----------

arkadaşlar server kurdum ama oyun 3 dk sonra DC yiyorum lütfen yardım edin bir fikri olan varmı?

8 dk içinde fixli dosyaların hepsini paylaşıcam rapid pre link olarak yüksek hızda indirebilirsin... Az sabır .. Yıkardaki konu olarak paylaşıcam buraya

Arkadaşlar linkteki dosya benim backup larımdır item bug fixli eklenecek prosedürler eklenmiş durumdadır. Prosedür eklemeyin sadece değiştirilmesi gereken ip kısmını değiştirin 4 tane ayrı ip yazıyor bende

Gm id: gm1 şifresi : merhaba

https://rapidshare.com/files/873268629/Backup.rar

Presedür ekleme yapmayın....

Emeğe saygı açısından bi teşekkürü çok görmeyin linkler rapid preminum linkleridir...

Sorunsuz hatasız dc siz serfer filesleri upload ediyorum onlarında linklerini koyucam ekleyeceğim fileslerin içinde oto obdc olucaktır. Açınca otomatik obdc kaydı gerçekleşecektir. ( zamanında knight online serveri kurunca öle yapıyordum )

Ekleyeceğim agent serveri smc den değil elle açacaksınız.. Buna dikkat edin. Linki yarın ekliyicem şimdi yatıyorum.

pet lerde herhangi gibi bi sorun varmi peki dostum ?

Petleredeki buga bakmadım.Bakın varsa söyleyin düzeltir yeni link eklerim..

shard - YouTube
ArkadaşLar Sr_Sharmanageri açtığımda kapanıyor Blling ayarları ŞöyLe
[billing]
type = 0
ip = 192.168.1.3
port = 18810
poolsize = 8192
ISS sorunsuz
Server.cfg Sorunsuz
Bir fikri olan varmı

Geri