• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

HArBiden adamsın Senin bUrd ayönetici olman gerek ama şuan yaptırmıcam c.tesi yapptırcam aga ;)

----------

Seni B Yine eklim oke ;9

Olum Hep Hazıra ugrasıonuz Datada Hata Cok Server Dosyalarındada Pff Siz Herseyi Hazıra Alısmıssın Gidin Oynamaya Bakın Dee!

Bende gameserver hata veriyor ? Kapanıyor açtıktan 2-3 dk. sonra ? Yardımcı olacak var mı ? Bu arada lütfen 110 char maxigame hesabımı felan istemeyin bazı .... lar oluyor alıyor charı, yaptım ayağına bir de üstüne başka şeyler istiyorlar hani ...

CHINA 1

TQ 1

West_China 1

Oasis_Kingdom 1

Thief Village 1

Roc 1

Eu
1

Am
1

Ca
1

SD
1

KingsValley
1

Pharaoh
1

DELTA
1

TEMPLE
2

FORT_JA_AREA
1

FORT_DW_AREA
1

FORT_HT_AREA
1

FORT_CT_AREA
1

FORT_SK_AREA
1

FORT_BJ_AREA
1

FORT_HM_AREA
1

FORT_ER_AREA
1

ARENA_OCCUPY
1

ARENA_FLAG
1

ARENA_SCORE
1

SIEGE_DUNGEON
2

ARENA_GNGWC
1

GOD_TOGUI
1

GOD_WRECK_IN
1

GOD_FLAME
2

GOD_WRECK_OUT
1

EVENT_GHOST
2

JUPITER
1

PRISON
2

GM_EVENT
1

TABLE
Bu şekilde refregionbind petler
de dc sorunum var yardım
Hangisi kapalı olcak?

TABLE

Son düzenleme:
Beyler ne yapsam game serverda ex değişmior odbg ilede yapıorm olmuyor yardım lütfen.

beyler benım sw acıldı sadece ıtemler max +8 onu +12 ye yapma ve sılk yuklenmıyor onu yapacak warmı warsa yazsın team werıcem ozelden

s.a arkadaşlar bazı sorularım olacak yanıtlayabilirseniz sevinirim
1-ismin yanına [GM] nasıl yazarım ve ismi nasıl sarı yaparım
2-mavi zerk ve baronet rütbesini nerden hallederim
3-fixlenmiş gameserver hata veriyor bende normal gameserver hata vermiyor nasıl düzeltebilirim
4-uniqe düşme zamanını nerden ve nasıl ayarlayabilirim, gameserver dan baktım bu sabah saat 10 da uniqelerden 5er adet düşmüş birden bire ve 4er tanesinde STRONG yazıyor isimlerinin başşında bunu nasıl düzeltirim
5-oyuna loaderle değilde direk clientle girmek için media dan nereyi değiştirmem lazım..

bu soruları yanıtlayacak bir arkadaşın yardımını bekliyorum..

herkeze iyi forumlar :) ....

herşeyi açıyorum smc.exe çalıştırıyorum ... sonra LoadP seçiyorum.. windows bu dosyayı çalıtırmayı durdurdu diyor bana yardımcı olabilirmisiniz...

ne yaptıysam bilmiyorum townda pvp yapılıyor moblar towna gire biliyor bunu nasıl çözebilirim bilen varmı??

Bende gameserver hata veriyor ? Kapanıyor açtıktan 2-3 dk. sonra ? Yardımcı olacak var mı ? Bu arada lütfen 110 char maxigame hesabımı felan istemeyin bazı .... lar oluyor alıyor charı, yaptım ayağına bir de üstüne başka şeyler istiyorlar hani ...

Yokmu yahu yardımcı olcak certte kalıyor sonra kapanıyor ?

herşeyi açıyorum smc.exe çalıştırıyorum ... sonra LoadP seçiyorum.. windows bu dosyayı çalıtırmayı durdurdu diyor bana yardımcı olabilirmisiniz...

Bir Ara Bendede Veriyordu, Tam Hatırlamıyorum(Eğer Eski Postlara Bakarsam Yazmış Olabilirim Çözümü)

.exe Dosyalarını Gözden Geçir Hata Var Mı?
Cert Dosyasındaji .ini'leri Kontrol Et Hata Var Mı Diye.

Aklıma Gelenler Bunlar...

client değiştir

Bir Deniyim

SR_ShardManager.exe böyle hatalar alıyorum... sonra smc.exe açıyorum. LoandP seçiyorum windows çalıştırmayı durdudu diyor :S :S

c2x.jpg

Geri