• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

SR_ShardManager.exe böyle hatalar alıyorum... sonra smc.exe açıyorum. LoandP seçiyorum windows çalıştırmayı durdudu diyor :S :S

c2x.jpg

ISS nin aÇık olduğa ve ayarLarının tam olduğuna emin OL.. + Zaten Gözden Geçirmişsindir ama Server.CFG ye de bak

s.a arkadaşlar bazı sorularım olacak yanıtlayabilirseniz sevinirim
1-ismin yanına [GM] nasıl yazarım ve ismi nasıl sarı yaparım
2-mavi zerk ve baronet rütbesini nerden hallederim
3-fixlenmiş gameserver hata veriyor bende normal gameserver hata vermiyor nasıl düzeltebilirim
4-uniqe düşme zamanını nerden ve nasıl ayarlayabilirim, gameserver dan baktım bu sabah saat 10 da uniqelerden 5er adet düşmüş birden bire ve 4er tanesinde STRONG yazıyor isimlerinin başşında bunu nasıl düzeltirim
5-oyuna loaderle değilde direk clientle girmek için media dan nereyi değiştirmem lazım..

bu soruları yanıtlayacak bir arkadaşın yardımını bekliyorum..

herkeze iyi forumlar :) ....

bana yardım edecek yokmu ?

bana yardım edecek yokmu ?

1. ve 2 sine Cevap vereyim :) Sql dan SRO_VT_ACCOUTN dbo.Char.tbl Open tabLe Kendi İsmin en alttadır büyük ihtimaL isminin Başına [GM] yazman yeterli :) Ve yine o Tablonun Sonunda Hwant Level var 3 yazman Yeterli olacak sanırım

----------

1. ve 2 sine Cevap vereyim :) Sql dan SRO_VT_ACCOUTN dbo.Char.tbl Open tabLe Kendi İsmin en alttadır büyük ihtimaL isminin Başına [GM] yazman yeterli :) Ve yine o Tablonun Sonunda Hwant Level var 3 yazman Yeterli olacak sanırım

EDİT SRO_VT_SHARD pardon :)

----------

EDİT SRO_VT_SHARD pardon :)

eyvallah şu uniqe zamanını nasıl ayarlarım onu da cevaplayabilirsen diğerlerine gerek yok :))

Client Değiştirdim Ama Yinede DC Veriyor 15 Dk. Sonra. DC Yemeyen Arkadaşlardan Biri Client'ini Paylaşabilir Mi?

beyler benım sw acıldı sadece ıtemler max +8 onu +12 ye yapma ve sılk yuklenmıyor onu yapacak warmı warsa yazsın team werıcem ozelden

2 tane game server açıcaksın

2tane vps mi gerekiyor onun için?2.machine fln dıyolardı yabancı sıtede ???

----------

Client Değiştirdim Ama Yinede DC Veriyor 15 Dk. Sonra. DC Yemeyen Arkadaşlardan Biri Client'ini Paylaşabilir Mi?

Client degil kardesim.No xtrap cracked agent server kullan.Ayrıca o rarın içinde sro_client var.Sorun kalmaz.

Client degil kardesim.No xtrap cracked agent server kullan.Ayrıca o rarın içinde sro_client var.Sorun kalmaz.

Onla Açıyorum Ama Bir Daha Deniyim. Sağol Tekrar.

----------

beyler benım sw acıldı sadece ıtemler max +8 onu +12 ye yapma ve sılk yuklenmıyor onu yapacak warmı warsa yazsın team werıcem ozelden

Bildiğim Kadarıyla Advanced Elixir Lazım. Bendede +8 Max.

Onla Açıyorum Ama Bir Daha Deniyim. Sağol Tekrar.

----------

Bildiğim Kadarıyla Advanced Elixir Lazım. Bendede +8 Max.

Önemli Degil.Eger onunla olmazsa inpetpuba gir orda DBConnect var orayı ayarla.Olmazsa düzgün crackli agent ındır.Normal agenttir olmazsa o :)

Arkadaslar peki charı delete yapınca 7 gün sonra silinmeme sorunu cözebilen varmı?

----------

Ve artı basma ratesı cok dusuk isrodan bile düşük. 1 oluyor 2 nadir tutuyor.

Arkadaşlar bende herşeyi yaptım aama 1 kaç şeyi bilmyorum charıma item vs nasıl vericem bide exp oranını artırmak istiyorm bide silk nasıl yükleniyor bunları gösterebilecek birisi olursa sevinirim :)

Geri