• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

Ne yapsam olmuyor

Ben serverı açtım kardeşim fakat ben giriyorum biliyorum benim gibi sanada yardımcı olmayacaklar ama empati kurmak hiçte zor olmuyor durumuna bilgisayarım>özellikler>Gelişmiş>Performans>Ayarlar>Veri Yürütme Engellemesi buradan ekle diyerekten servera girerken gameserver-shard-global vs. hepsini ekle ve tik koy smc dahil sonra gir eğer hala giremezsen prospectus un dosyaları var google a yaz bulursun oradan onu indir aynı işlemi onlara yap öyle gir 0 olur...

sana zahmet herhangibi bir işin yoksa teamden ayarlarmsn??

beyler max +8 ıtem oluyor bunu yukseltmeyı bılen var mı bırde sılk yukluyorum mysqlden ama yınede gelmıyor sorunlarımı fıxlıcek war mı??

Sanane Sen Buranın SAhibimisin!
sahibi olmama gerek yok çok bilmişlik yapma hiç birşey imkansız değildir her şeyin bi prosedürü var yok şu olmaz bu olmaz diyosun olmayacağından neden bu kadar eminsin açıklarmısın

ps: Prosedür dediysem veri tabanındaki prosedürden bahsetmedim

Arkadaşlar bişey sormam lazım oyuna ilk girdiğimde yeşil olan kitap sonraları siyaha dönüyor ve ex vermiyor nasıl düzeltebilrim ? yada onu nasıl kaldırırım ? bilen varsa yardımcı olursa sevinirim :)

Arkadaşlar serverıımı kurdum herşey tamam fakat loaderdan girecekken hiç bir tepki vermiyor start yapmama rağmen yada send error hatası alıyorum... ? 3 GB Ram Var

Normal AgentServer İle Girince 10 Dk. İçinde DC Alıyorum.

AgentServer NoXTrap İle Girmeye Çalışınca ID-Pass Yerinde Kalıyor. Çözümü Bilen Var Mı?

Son düzenleme:
Normal AgentServer İle Girince 10 Dk. İçinde DC Alıyorum.

AgentServer NoXTrap İle Girmeye Çalışınca ID-Pass Yerinde Kalıyor. Çözümü Bilen Var Mı?

Gm Olmayan Bir çar Aç Dene eğer normal çarda Sorun yoksa _PrivilegedIP Düzenle ^^

arkadaşlar + basma işini nasıl yaptınız ? +8 çıkıyor + basma da isro ile aynı. ben adv ile +12 yaptım daha fazla olmuyor yokmu bunun bir yolu +255 yapalım yav :)

Geri