• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

6 Gb Ram im var Bir Kaç Map Kapalı iken %70 Ram yiordu, Bütün mapLarı Açtığımda Ben oyunda iken %90 a çıktı :)

SRO_VT_SHARD_INIT --- tables --- Dbo.char kendı charını bul str ve intı arttırdıgın zaman ataklarıda artıyor

bunu biliyorum da ben baya bir artırmak istiyorum :) ona da str int miktarının güzü yetmiyor :)

bu arada çantayı 3 sayfa full yapmak isteyenler da den inventory yi 109 yapsınlar :)

_RefRegionBindAssocServer bu dizindeki ayarları istediğim gibi olmuyor yardımcı olurmusunuz

tüm oyun özelliklerini açmak istiyorum fakat kayıt altına alınmıyor hangileri 1 hangileri 2 olacak veya başka varsa ?

sizleride bekliyoruz Nefertity Silkroad - The best of the best! Nefertiy Online

IIS KuruLu olduğu için Apps nin 80 portu Hata Veriyor Ve fixLenmiyor portu Değiştirip 8080 Yaptığımda yine aynı Nasıl hallolacağını bilen varmı.?

Son düzenleme:
IIS KuruLu olduğu için Apps nin 80 portu Hata Veriyor Ve fixLenmiyor portu Değiştirip 8080 Yaptığımda yine aynı Nasıl hallolacağını bilen varmı.?

apachenın kurulu oldugu yerde arat httpd.conf dosyasını notepad ıle ac onun ıcındede arat listen 80 diye orayı ıstedıgın rakamla degıstır kardesm

_RefRegionBindAssocServer bu dizindeki ayarları istediğim gibi olmuyor yardımcı olurmusunuz

tüm oyun özelliklerini açmak istiyorum fakat kayıt altına alınmıyor hangileri 1 hangileri 2 olacak veya başka varsa ?

sizleride bekliyoruz Nefertity Silkroad - The best of the best! Nefertiy Online

A
ltda bir tane 0 Kalmış :) idare et ^^

----------

PortLarın açık olup olmaması önemli değimi Ben 8080 Yaptım ama olMadı Ne yapayim orayı

bunu biliyorum da ben baya bir artırmak istiyorum :) ona da str int miktarının güzü yetmiyor :)

bu arada çantayı 3 sayfa full yapmak isteyenler da den inventory yi 109 yapsınlar :)

sana en son olucak ayarı solıyım -1 yazarsan olur kardesım hp mp yaklasık 4 m cıvarı oluyordu vurus gucude en son o sekılde oluyor ötesı yok :)
3755 den sonra -3754 -3753 dıye gıdıyor son olarakta - 1 var :)

----------

sana en son olucak ayarı solıyım -1 yazarsan olur kardesım hp mp yaklasık 4 m cıvarı oluyordu vurus gucude en son o sekılde oluyor ötesı yok :)

nasıl denedıgımı sorarsan 3755 yaptıktan sonra stat poınt vermıstım kendıme onla oyundayken tıklayarak arttırıyordum tabloda - ye dogru gıttıgnı gordum :) kolay gelsın

----------

A
ltda bir tane 0 Kalmış :) idare et ^^

----------

PortLarın açık olup olmaması önemli değimi Ben 8080 Yaptım ama olMadı Ne yapayim orayı

appserver ıcıne gereklı .dll dosyasını attınmı pekı ?

apachenın kurulu oldugu yerde arat httpd.conf dosyasını notepad ıle ac onun ıcındede arat listen 80 diye orayı ıstedıgın rakamla degıstır kardesm

Peki portLarın açık olmaması önemli değil mi .. Ben orayı 8080 yapmıştım Ama olmadı.. ne yapayim Örnek bi sayı .?

----------

iletişim KopukLupu Acemilik :) ntwdblib.dll Den bahsediyorsan evet Başkada bilmiyorum :)

----------

nasıl denedıgımı sorarsan 3755 yaptıktan sonra stat poınt vermıstım kendıme onla oyundayken tıklayarak arttırıyordum tabloda - ye dogru gıttıgnı gordum :) kolay gelsın

----------

appserver ıcıne gereklı .dll dosyasını attınmı pekı ?

eyvallah kardeşim tam bende resim atıyordum en son böyle yapabildim diye :) ama senin yanlışn 10,000,000 hp ve mp oluyor :)

----------

daha elindeki legend +10 bide 12 yapıp mag 80 ve üzeri yapıp deneyecem yarın :) ss atarım ;)

Peki portLarın açık olmaması önemli değil mi .. Ben orayı 8080 yapmıştım Ama olmadı.. ne yapayim Örnek bi sayı .?

----------

iletişim KopukLupu Acemilik :) ntwdblib.dll Den bahsediyorsan evet Başkada bilmiyorum :)

ben 55 olarak ayarladım ve bır sorun cıkmadı wındows php.ini dosyasındada degısıklık yapacaksın onuda solıym

----------

eyvallah kardeşim tam bende resim atıyordum en son böyle yapabildim diye :) ama senin yanlışn 10,000,000 hp ve mp oluyor :)

----------

daha elindeki legend +10 bide 12 yapıp mag 80 ve üzeri yapıp deneyecem yarın :) ss atarım ;)

hyrlı olsun dogrudur :D her denemende sql yedegı al solıyım cok basa donersın :D

55 olarak dene bakalm bırde olacakmı bahsettıgın sunucu mu yanı vps flnmı yoksa kişisel pc mı

Geri