• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

shardmanager billing dead ' veriyor 4 gb ram var CHINA hariç herşeyi kapattım fakat sorun hala devam ediyor bu sorunu nasıl çözebilirim?

@onurgs59 benim sorunu çözdüm şimdi bendede o sorun var çözümü bulursam yardımcı olurum

bana sw kurabilecek varmı beyler DOSYALAR HAZIR SABİT IP YAPCAM HEMEN KURUNCA

Son düzenleme:
DC Problemini Hal oldu. İlla Hata Olucak Yav.
1 Level Çar Açıyorum. Level Atlarken Hata Veriyor. Sistem Özellikleri Yazıyor.
Çözümü Bilen Var Mı?

Son düzenleme:
95921009.png
yeni hata bunu nasıl çözücem?

----------

_RefRentItem hatası bunu nasıl çözücez beyler?

----------

_RefRentItem bir kişi yardım etsin yapan bırakıyor yapan bırakıyor abi yardım edin bizde yapalım niye fesatlık yapıp yardım etmiyorsunuz :D

oyuna girdim busefer dc problemi çıktı max cap 80 veya 90 yapıp euyu kapatıp tekrar denicem onun dışında bir öneriniz varmı 4 gb ram var jangan,dw,hotan,samarkand,constantine eu/ch açık

8 GB RAM - i7 işlemci li sunucumvar fakat maplarin bazıları sanırım sorun cıkartıyor

Constantin - Jangan - Dowhang - Samarkand - Alexandria falan filani acma istiyorum yardımcı olabilcek varsa

Özel Msj Veya Hamachi Adresimden ulaşabilirmi Sunucu Dedicated !

Hamachi : TURKNETGAMİNG

Şifre 1

moblar cıkıyor kesılmeden kayboluyor ve ata bınınce dc bunları cozen arkadaslarda yardım beklıyorm.

arkadaşım roc war onu db den 0 yap + x trap kapatılmış agent server kullan sorun çözulecektir

Geri