• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

bir kaç yerde oyun ekranını full yapamayan arkadaşları gördum beyler winkey + alt + enter tusuna basarsanız oyun tam ekran olur

winkey dedıgım tus ctrl ve altın arasındakı tıkladıgında baslat cubugunu calıstıran tustur.

klasik reg pagelerin dışında birkaç reg page görmüştüm onları nereden bulabilirim şimdi bulamıyorumda? yani sizde varsa link felan atabilirmisiniz

klasik reg pagelerin dışında birkaç reg page görmüştüm onları nereden bulabilirim şimdi bulamıyorumda? yani sizde varsa link felan atabilirmisiniz

buyur ama yasakmı bılmıyorum inşallah banlanmam :D

sroweb.jpg

Multiupload.com - upload your files to multiple file hosting sites!

rar pass

PHP:
rocqin.maxigame

değiştirilicek dosyalar

news.php ve config.php

Arkadaşlar herşey tamam ama bişeyi bilmiyorm bu gm charınn demage oranlarını felaan nereden ayarlıyorz .s

Arkadaşlar herşey tamam ama bişeyi bilmiyorm bu gm charınn demage oranlarını felaan nereden ayarlıyorz .s
str ve ınt ile ayarlanıyo onlar

----------

buyur ama yasakmı bılmıyorum inşallah banlanmam :D

sroweb.jpg

Multiupload.com - upload your files to multiple file hosting sites!

rar pass

PHP:
rocqin.maxigame

değiştirilicek dosyalar

news.php ve config.php
kardeşim nasıl yaptığını söylermisin ben yapamadım da

Arkadaşlar bende dw ve alexe ışınlanılmıyor gm consoleden bile gidemiyorm .s Yardım ederseniz sevinirim :D

kardeşler bu SRo_VT_Account ve diğer iki datasabeler hangi dosyanın içinde :D

----------

[sıze=4]​bulamadımda?[/sıze]

----------

​EGER ATARSAnız sevinirm :D

----------

Burdan onurgs ile cevd5 kardeşime slmlar cok yardım ediolar herkese elleri dert görmesin ;)

kardeşler bu SRo_VT_Account ve diğer iki datasabeler hangi dosyanın içinde :D

----------

[sıze=4]​bulamadımda?[/sıze]

----------

​EGER ATARSAnız sevinirm :D

----------

Burdan onurgs ile cevd5 kardeşime slmlar cok yardım ediolar herkese elleri dert görmesin ;)

Teşekkürler kardeşim.Elimizden geldigince etmeye calısıyoruz.Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana :).Sorunu olan yazabilir arkadaslar.

beyler bi sorunum var web sitesini kurdum uyelık panelini site acılıyor register diyorum

Fatal error: Call to undefined function mssql_connect() in C:\AppServ\www\_inc\config.php on line 9 boyle diyor bi el atın ypaamadım

beyler cara 1 kere girdim daha sonra start basınca dahada gıremedım masaustune attı hep maplarla oynadım heralde :S bi bakıverin

RocqiN kardeş tam anlatta ona göre link at adam nasıl nerden acıcak bunu app server kaç destekliyor ?

----------

şu reg sayfayı Tiyo weren e sw kurarım Sorunsuz Bugsuzzz

Geri