• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

Arkadaşlar Max Lwl 120 Yapmayı Bilen warmı ???
Warsa Sölesin Dataya Yeni İtemler Ekleyip Onada Werebilirim?

beyler bu guild amblemleri nie gozukmuyor beyaz oluyor ?

ftp ıznı vermen lazım googlede arayarak gereklı cvp ı bulabılırsın

----------

beyler bi sorunum var web sitesini kurdum uyelık panelini site acılıyor register diyorum

Fatal error: Call to undefined function mssql_connect() in C:\AppServ\www\_inc\config.php on line 9 boyle diyor bi el atın ypaamadım

gerekli .dll dosyasını appserv ıcerısıne atmamıssın kardesm ondan kaynaklı senın bu hatan

----------

Arkadaşlar bende dw ve alexe ışınlanılmıyor gm consoleden bile gidemiyorm .s Yardım ederseniz sevinirim :D

ayarlardan map degerlerını 1 e cevırmedıgın ıcın oluyor bu sorun

----------

Arkadaşlar herşey tamam ama bişeyi bilmiyorm bu gm charınn demage oranlarını felaan nereden ayarlıyorz .s

Shard init in icersinde dbo.char dan charın str ve int degerlernı arttırıcaksın

----------

kardeşim bunda 500 internal server error veriyo sen nasıl yaptın söylersen sevinirim :)

----------

kardeşim sorun olmassa seninkini upload edermisin

oncelıkle dll dosyasını attınmı appserv ıcersıne ayrıca en basıt reg page ler dısında bunlarda ufak tefek sorunlar cıkarıyor suan

----------

seal rateyi nereden ayarlicaz yawwwww

onun drop ratesi biraz daha farklı googleden arayarak bulabılırsın

vsro server files sox rate yaz googleye :)

nasıl ftpben izin werme ?

----------

RocqiN msn ye gelirmisin kardeşim bi dj_elektirik_semih@hotmail.com

o şu şekilde oluyor resimli anlatımı vardı senin için baktım ama bulamadım buldugum zaman koyarım vsro server filesin icinde ismi CREST diye bir dosya vardı sanırm o dosya ıcınde olması lazım guıld ıkonları ftp le oraya atıcak kullanıcılar oyunda ozamn gozukuyordu bır kactanede ayarı vardı dedıgım gıbı resımlı anlatımı buldugum zaman koyaırm

Kardeşim bi msn ye gelirsmini bişeyler sölicem özel msj at ekliyim yada

ftp ıznı vermen lazım googlede arayarak gereklı cvp ı bulabılırsın

----------

gerekli .dll dosyasını appserv ıcerısıne atmamıssın kardesm ondan kaynaklı senın bu hatan

----------

ayarlardan map degerlerını 1 e cevırmedıgın ıcın oluyor bu sorun

----------

Shard init in icersinde dbo.char dan charın str ve int degerlernı arttırıcaksın

----------

oncelıkle dll dosyasını attınmı appserv ıcersıne ayrıca en basıt reg page ler dısında bunlarda ufak tefek sorunlar cıkarıyor suan

----------

onun drop ratesi biraz daha farklı googleden arayarak bulabılırsın

vsro server files sox rate yaz googleye :)
kardeşim ya dll lerin linkini verirmisin bide nereye atılacaklarını söylermisin lütfen :)

ntwdblib.dll dosyanın ismi netten ındır appserv icinde apache icinde bin dosyasına at pc nı resle tammdır
o bende var kardeşim ama resmi atıcam biraz bekle

----------

ntwdblib.dll dosyanın ismi netten ındır appserv icinde apache icinde bin dosyasına at pc nı resle tammdır
kardeşim
$mysqlip = "localhost";
$mysqlId = "root";
$mysqlpw = "password";
$newsDb = "sro_paradise";
böyle bir yer varya ordaki mysqlip ye ne yazıcaz server ip yimi yoksa sqlexpress si mi

bn diamond sroyu indirmdim fakat version 1.118 normal acmaya claışıom acılmıo sw kurarken sorun cıkartmasın+yeni versiyonumu geldi

2vkc.jpg

resim de burda kardeşim bu neden kaynaklanıyo acaba lütfen yardım et lütfen :)

----------

ya kardeşim bi zahmet team versem yapabilirmisin lütfen ya

2vkc.jpg

resim de burda kardeşim bu neden kaynaklanıyo acaba lütfen yardım et lütfen :)

----------

ya kardeşim bi zahmet team versem yapabilirmisin lütfen ya

C:\AppServ\Apache2.2\conf\ bu klasöre girip

httpd.conf bu dosyayı Notepad ile açınız sonra

#LoadModule rewrite_module modules/mod_rewrite.so bu kodu bulup başıdaki “#” işaretini silip kayıt edin sonra Apache’yi resetleyin ve halloldu.

Sonra apacheservice.bat çalıştır sorun halloldu ;)

Alıntı...

Geri