• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

rockin seni bekliyorum :D kardes bi bakıversen yolladım ama bakmadın hayla

kardes ben yatıyorum sabah ise gidicem aksam gelince halledelim hadi iyi geceler

Son düzenleme:
RocqiN krdeş bana yardım edicektın galiba zamanın yoktu bana bi 10 dakika yardım etsene

arkadaşlar bir sorum olacak. hamachıden değilde oyuncuların server a normal oyundan girmesi için ne yapmam lazım ?
​Sabit IP alman gerekir.

----------

vds aldımda yardımcı olacak arkadaslar varsa oguzhangocmen@hotmail.com eklesınler xD
ekledim kabul et yardımcı olam yada sen ekle istek gelmediyse msn : badigard__41@hotmail.com

----------

RocqiN krdeş bana yardım edicektın galiba zamanın yoktu bana bi 10 dakika yardım etsene

kardeşim sorununu söyle ben yardımcı olam.

----------

rockin seni bekliyorum :D kardes bi bakıversen yolladım ama bakmadın hayla

kardes ben yatıyorum sabah ise gidicem aksam gelince halledelim hadi iyi geceler

yardımcı olabiliceğim birşeyse ben yardımcı olabilirim ekle msn : badigard__41@hotmail.com

----------

o paylaştıgın Reg sayfasını sen calıstırdınmı ?

satılık özel edit reg page mevcut . ilgilenirsen msn ekle : badigard__41@hotmail.com

----------

bn diamond sroyu indirmdim fakat version 1.118 normal acmaya claışıom acılmıo sw kurarken sorun cıkartmasın+yeni versiyonumu geldi

yok kardeşim sen becerememişsindir :) sw açık olmadan yada loader ayarlarını yapmadan giremezsin tabi :)

----------

Evet Sattığım Itemler Artık Geri Gelmiyor. Onu Halletik. Gördüğüm Kadarıyla DC'de Vermiyor.

Şuanki Sorun 1 Level Çar 2 Level Olunca Oyundan Atıyor. Tekrar Girince 1 Level EXP 99.99. Level Atlamıyor.

Bunun Çözümünü Bilen Var Mı?
DB yi yanlış restore etmiş olabilirsin ;)

----------

Merhaba arkadaşlar ben internet cafe server kurmak istiyorum kurdumda server açlıyor. oyuna giriyorum 3 dk sonra DC alıyorum sebebi ne olabilir...

Agent_no_xtrap ve fix sro_client kullan google'ye yazarsan rahatlıkla bulabilirsin.

----------

Beyler sizce sorun neden olabilir CRET:ini SERVER:CFG Sorunsuz

​ODBC kontrol et ;)

​Sabit IP alman gerekir.

----------

ekledim kabul et yardımcı olam yada sen ekle istek gelmediyse msn : badigard__41@hotmail.com

----------

----------

yardımcı olabiliceğim birşeyse ben yardımcı olabilirim ekle msn : badigard__41@hotmail.com

----------

satılık özel edit reg page mevcut . ilgilenirsen msn ekle : badigard__41@hotmail.com

----------

yok kardeşim sen becerememişsindir :) sw açık olmadan yada loader ayarlarını yapmadan giremezsin tabi :)

----------

----------

Agent_no_xtrap ve fix sro_client kullan google'ye yazarsan rahatlıkla bulabilirsin.

----------

​ODBC kontrol et ;)
sagoll

bana bak velet reg page satılık var dedin msn de sağ altta copyright maxiroad xlpha yazıyordu banada yapımcısı benim dedin lan az yavaş salla bari almayın bundan reg page meg page heryerde bulablrsnz ss sini atayım bakın
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

Heryerde warsa link atsana bekliyorum ha bu arada welet dediğin senden çocuk yapar adamı zıvanadan çıkarmayın haddini bil öyle gel karşıma !! ;)

----------

ö.d kardşm

Beyler bu güild resimleri nie gözükmüyor bilgisi olan warmı

2gameserver 2shardmanager gıbı acabılen war mı warsa nasıl acılıyor yazar mısnz

beyler paradise reg panel yardım edene sw kurarım bugsuz dspawn bugu da kalkmıstır

Arkadaşlar bir sorum olacak oda şöyle Guild Amblem nasıl ekleniyor yani sorunlu gördüğüm kadarıyla ama düzeltenler var nasıl düzelterebilirim bende?

sabit ip konusunda çok yol kaydettim....

Client açılıyor....
İmage kodu geliyor....
image koduna onay verdikten sonra C9 veriyor...
konu hakkında tecrübesi olan arkadaşlar özelden mesaj atabilirmi?
yada msn adresimi ekleyebilir.

​Sabit IP alman gerekir.

----------

----------

----------

----------

----------

----------

----------

----------

​ODBC kontrol et ;)

sabit ip aldıktan sonra medıadakı ip yi sabit ip yapınca giriyormu ?

kardeş bnm ram 2 gb bn 2 tane 4gb ram alsam 8gb oluyo ya serverı hep acık tutmak için başka ne yapabilrim

Arkadaşlar Bu guild amblem eklemeyi nasıl yapıyoruz bi türlü bulamadım yapan arkadaşlar var ama?

Mehmet Alp Sümer Senin yaptıgın ayıp kardes hem ekliyorsun hemde siliyorsun yapıcagın 2dk lık is :S

----------

cevd5 Mns ekledim kardes kabul edermisin bisey konuscam

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at C:\AppServ\www\modules\include\sqlConn.php:1) in C:\AppServ\www\modules\reg.php on line 9 login vs acont açarken yapıyor bu hatayı paradise panelin bu

beyler bu sorununu bana yardım edicek warmı acaba ?

----------

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at C:\AppServ\www\modules\include\sqlConn.php:1) in C:\AppServ\www\modules\reg.php on line 11 paradise acont registerden id pw yazıyorum bu hata cıkyıor bilen warsa makbule gecicekk

Geri