• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

s.a arkadaşlar ben serveri kurdum sorunsuz çalışıyor ama hamachiden değil de normal clientten giriş yaptırmak istiyorum, sabit ip aldım modemden port açmam gerekiyor mu gerekiyorsa hangi portları açmam lazım, bide mediadan ip değiştirip benim sabit ip yapınca oyunu açamıyorum media ile oynanmış diye uyarı alıyorum, şimdi bu işte bana yardımcı olup ne yapmam gerektiğini baştan sona söyleyebilecek biri varmı acaba ??

Gameserver ve shardda hata yaşıyorum ikisindede intialized succesfully yazıyor fakat DB Connect Failed diyor.

s.a arkadaşlar, ben serveri ilk kurduğumda dw ve alexi açtım ve rate ayarlarını yaptım güzel çalışıyordu 1-2 gün boyunca server açık kaldı hiçbir sorun çıkmadı, sonra db içindeki kullanıcıları sileyim felan dedim derken iyice kurcaladım ve db yi bozdum server açılmaz oldu, yeniden db yükleyip aynı ayarlarda yaptım ama dw ve alexin bir kısmını kesinlikle açamadım, hele hele rate ayarları hiç tutmuyor, denemediğim hiçbir yöntem kalmadı, serveri en az 10 kere 0 dan kurdum ama dw yi açamıyorum ve rate ayarı yapamıyorum, normal gameserver ile girdiğimde sorun yok server saatlerce açık kalıyor, ama fixli gameserver ile girince server çöküyor, benim sizlerden istediğim eğer yapabilen varsa, haritasında dw ve alex açık olan, ve rate ayarları yaptığında serveri çökmeyen biri varsa dosyalarını bana upload edebilirse çok çok duacı olurum :)
yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar...

Beyler sabit ip üzerıne sw yi actım ama arkler alfabe yazdımı oyuna almıyor acaba sorun nedir ?

Geri