• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

pLAZa_61 ya sabit iip aldım modem ara yüzüne portları ekledım ama arkler baglıyor alfabe yazıyor oyunda ama chara almıyor beklıyor ole

beyler su vps files için hangı clıent kullanılıyor bulamadım bı turlu multıuplooad lınklerı cortlamıs .. artık su clıent verılsın yada cevaplandın bloody sro clıentı uyarmı .:angry:

beyler arkler ler baglandımı bana alfabe yazdıktan sonra c9 alıyor bi belli süreden sonra allah aşkına bilen birisi yokmu

pLAZa_61 ya sabit iip aldım modem ara yüzüne portları ekledım ama arkler baglıyor alfabe yazıyor oyunda ama chara almıyor beklıyor ole

shard init odbc sini kontrol et

----------

beyler su vps files için hangı clıent kullanılıyor bulamadım bı turlu multıuplooad lınklerı cortlamıs .. artık su clıent verılsın yada cevaplandın bloody sro clıentı uyarmı .:angry:
1.118 versyon

RocqiN bekliyor kardeşim alfabe yazdıtan sonra c9 weriyor bekliyor odbc denmi kaynaklanıyor ? hamaçhi warken böle bieşy yoktu nezamanki sabit ip e geçtim öle olu

Kale savaşını nasıl ayarlarım ? Gününü felan acil yardım lütfen.

Ee yapılı bende onlar birisine team wersem bakabılırmı ?

----------

Kardeşim kafanıza gore element uydurmayın ben diyorumki size hamaçhi varken böle bi sorun yoktu ama sabit ip e geçtim bu başladı portmu sorun ne sorun onu soruyorum size

----------

83.66.35.114 ip port da 15779 loaderden bi deneyin bakın soruna acont da kareyelbuci pw 123123
bi gözden gecirin beyler hamaçhi yok

kardeşim bna yardım edebilecek varmı ? allah aşkına ya bi el atın kardeşim ya

hangi müsliman yardım edicek bana bilmiyorum cwp atsanız cok güzel olucak bende sizin sorunlarınıza yardım edeyim benım su arkadaşlarım c9 alma sebebinin tam Grantı Cewabını isityorum ne sorun die Odb ye debaktım yanlışlıkyok ben modem ara yüzünden tum portları açtım ama sonuc yok oyuna giremiyor id pw yazdıgında alfabe yazdıkdan sonra 10 saniye sonra c9 connet hatası weriyor buna tam olarak kesin cewap beklyıorum beyler teşekkurler..

ya arkadaşlar reg sayfası açmayı anlatacak yada gösterecek kimse yokmu deli olacam yav :S

yow4141 kapa ceninenide bi yardım et millelte laf dalaşı yapmaktan bibok bilmion

adamsın artık ona dicek bişey bulamıyorum salakla salak olcak halim yok :D

----------

Arkadaslar Böyle Bir Sorunum var Nasıl halledicem ?

​IIS ayarlarını kontrol et :D:D:D

----------

ya arkadaşlar reg sayfası açmayı anlatacak yada gösterecek kimse yokmu deli olacam yav :S
ekle msn yapam = badigard__41@hotmail.com

Geri