• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

arkadaşlar biri yardım edecekmi artık ? bu uniq zamanlarını nerden ayarlıyoruz ve reg page nasıl yaparız ????

İŞİNİZE YARARMI BILMIYORUM AMA C9 FİX
C9 düzeltme

Merhaba ben vsro server kurulumu için haftada harcamak i ve iadamlar thx u demek.

benim ağ kurulumu.
İnternet> sro server> gg WRT yönlendirici> ev pc
sro sunucusu 2 ağ kartları var. 1 internet görünüm ve 1 lan.

Tamam artık ben c9 ne.
kamuoyu ile server.cfg tüm ips değiştirmek
kamu ips ODBC sql bağlantısını değiştirmek

srNodeType içinde değişiklik
wip = kamu ip
nip = kamu ip

srGlobalService içinde değişiklik
query = DRIVER = {SQL Server}; SERVER = kamu ip

srShard içinde değişiklik
query = DRIVER = {SQL Server}; SERVER = kamu ip
query_log = DRIVER = {SQL Server}; SERVER = kamu ip

heh), bu nedenle sunucu, sadece kamu ip kıçını bağlamak v4 lanadaptörü IP) devre dışı bırakın.
şimdi ben sadece ipv6 (pc adları) kullanabilirsiniz
win 2008 R2 sp 1 64bit core i5 8gb ram ev sunucusu çalışır.Hiçbir sanal. Assoc = 1 tabloda tüm bölge ile 1 gameserver.çalışır) ama benim internet i kazanmak ipv6 NAT coz i loze tüm kamu VLAN yönlendirilir) ok

[BİDE BANA VSRO KURABILECEK BIRINI ARIYORUMDA https://www.facebook.com/profile.php?id=100000283830240]

FLag event yapamadım ya smcde ayarlı baska ne yapılcak?Bir de fw oldu ama oyuncular parayı cekemıyormus :S.Guild amblemide olmadı :P

arkadaşlar serveri kurdum, ama dw yi ve alex in merkez hariç diğer yerleri ne yaptıysam açamadım, ram yetmiyor demeyin dw yi sadece jangan ve dw açtığımda da açamadım, denemediğim hiçbir yöntem kalmadı, bir türlü yapamadım, ALLAH rızası için yardımcı olacak birisi yokmu ?

arkadaşlar bu işlerden biraz anlayan birileri bana ulaşabilir mi? mücahit feyzullah facebooktan

arkadaşlar sabit ip aldım hangi portları açmam lazım ?

Böyle Bi Sorunum var nasıl çözücem ?

--------------------------------

Eu Açınca Böyle Bişey Gelmio Fakat Öylede Startta Kalıyo Anlamadım Bi Şu Sorunu

Son düzenleme:
Geri