• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

badigard__41@hotmail.com Sen benım vds yi çalarak kendını adammı sanıyorsun ?

Senı adam bildık guvendık verdık vds pw yi ne it adamsınlan.
Çalsan ne olcak .. şirket dayımın istedigin seyı sil 30 dk da kurarım zaten .. iti.

ilk işim senı mahkeme vermek .....c
Sen yinede küfürünü editle. Bi Şerefsiz için ceza almaya değermi?
Badigard__41 adlı şahısı zaten bayadır takip ediyordum. Hırsızlık yaptığını öğrendiğim iyi oldu. Badigard__41 veya adın her neyse. Malesef Tuzağıma düştün.

( NOT: Tuzağı kendin bulabilirsen bul. Gidipte boşuna format atma. Boşuna zaman kaybı böyle şeyler.) :)

Artık VDS'yi çaldığın arkadaşımıza senmi verirsin yoksa benmi veririm bilemem. Ama ben verirsem bilki sadece VDS ile kalmaz bu iş :)

Son düzenleme:
Bana Bir Arkadas Team Wiewerle Baglanıp Hatama Bakabilirmi?

----------

Kardeşim 3 Gündür Bekliyorum Buradan Tanıştıgım Bir Arkadaş Sagolsun Kurdu Bana Ama ShardManager Hata Veriyorum Bilenlere Diyorum İşim Var 5 Dk Nızı Ayırsanız Bir Baksanız Zaten Büyüklerimizsiniz Kücüklere Yardımcı Olun Lütfen

] Bende dedim iyi biri gm yapım beraber yönetiriz sw yi insanlıktan anlamıyorlar ki hayvanlar çal çal ananın .... neresine yol alcak merak ediyorum ite bak 13 -14 yasındaki çocuklar olursa formda böyle olur.

db connection failed hatası veriyor shardmanager?

Son düzenleme:
Adı cevdet Kaplan ulan ... iyiki uyardın bn kurdurcaktım vds yi allahtanki ucuz yırttık

ISS DEN ANLIYAN YARDIM EDEBILIRMI ACABA:wgl:

----------

12 GB SUNCU ALDIM ISS KURAMIYORUZ YARDIM EDEBILECEK VARMI :angry:

Serverimi Tamamlayana Ödülüm Olucaktır Serverin Tek Sorunu ShardManager Billing Server İs Dead Hatası Aniden kapanıyor Char Argosda Char 34 lwl wizzdir icinde devil sprit premium silkle alındı tavsan var oda öyle Angel Wing Dress Magic Popdan Cıkan Ve Pirate Dress 2 side Femaledir Charda Female onlar magic popdan düstü Eger Ödülü Begenmeyene Başka Bir Charım Daha Var Onu Verebilirm 3 Gündür Kimse Yardım Etmedigi İcin Böyle Bir Karar Aldım

Adı cevdet Kaplan ulan ... iyiki uyardın bn kurdurcaktım vds yi allahtanki ucuz yırttık

Son 48 Saati Kaldı. 48 Saat içinde IIDreamII'ın veya başkalarınınkini çaldıysan hepsini geri vermezse 48 Saat sonra yani 03 Kasım 2011 tam Saat 21:00'da elinde neyi var neyi yok herşeyini alacağım. İnşallah bu uyarımı görürde geri verir.

12 GB SUNCU ALDIM ISS KURAMIYORUZ YARDIM EDEBILECEK VARMI:agla
[GMLIK VERILECEKTIR]

Son düzenleme:
azura_0201@hotmail.com ekleyebılırsınız kuramaynlar.

----------

Son 48 Saati Kaldı. 48 Saat içinde IIDreamII'ın veya başkalarınınkini çaldıysan hepsini geri vermezse 48 Saat sonra yani 03 Kasım 2011 tam Saat 21:00'da elinde neyi var neyi yok herşeyini alacağım. İnşallah bu uyarımı görürde geri verir.
Deli kanlı adamsın ama vds sorun deil dayımın şirketi. adamı mahkemeye vermeye çalsııyorum :)

12 GB SUNCU ALDIM ISS KURAMIYORUZ YARDIM EDEBILECEK VARMI :agla [GMLIK VERICEM KURANA]

cerfitication bu dosya lazım nerden bulurum

----------

cerfitication bu dosya lazım nerden bulurum

refregionbindassoc taki tüm nesnelerin ne işe yaradığını nereleri açtığını yazar mısınız ?

s.a arkadaşlar, 4gb ram 4 çekirdek işlemci 1gb ekran kartı 1tb hdd pc var, bana tam anlamıyla çalışan bir server kurabilecek biri varmı? jangan dw hotan samar istanbul jangan cave alex merkez alex caveler yani haritada görünen heryer roc hariç kurabilecek varmı? tam bir aydır uğraşıyorum ilk kurduğumda bu dediklerimin hepsini açmıştım, rate de yüksekti, ama sonra db ile oynarken bozdum bir daha da yapamadım, yaklaşık 15 defa baştan yaptım, kiminde dw yi alex i açamadım kiminde açtım rate tutmadı, benim en büyük sorunum gameserver c++ runtime hatası veriyor ve kapanıyor, denemediğim hiçbir yöntem kalmadı, windowsum orjinal lisanslı win7, uyumluluğu 200 yaptım olmadı, dep e ekledim olmadı, akla gelebilecek herşeyi yaptım ama olmadı, bana serveri tam anlamıyla kurabilecek fortres zamanlarını felan ayarlayacak biri varsa, serveri kurup sorunsuz çalıştırdıktan sonra vps ye geçecem (neden vps ye kurmuyorsun diye soracak olursanız, serverin çalıştığını görmeden vps ye para vermem) biz 15 arkadaş sro yu bıraktık ve hepsi benim serveri kurmamı bekliyor, vps ye kurmak için adam başı 10 tl versek yeter aylık :) bu şartlarda server kurmama yardımcı olacak arkadaşa GM lik verecem, ve bu kısa soluklu değil uzun soluklu bir iş olacak, şimdiden herkeze teşekkürler...

iletişim

http://www.facebook.com/Gabriel.Nomadic

cebrailg@hotmail.com

s.a arkadaşlar, 4gb ram 4 çekirdek işlemci 1gb ekran kartı 1tb hdd pc var, bana tam anlamıyla çalışan bir server kurabilecek biri varmı? jangan dw hotan samar istanbul jangan cave alex merkez alex caveler yani haritada görünen heryer roc hariç kurabilecek varmı? tam bir aydır uğraşıyorum ilk kurduğumda bu dediklerimin hepsini açmıştım, rate de yüksekti, ama sonra db ile oynarken bozdum bir daha da yapamadım, yaklaşık 15 defa baştan yaptım, kiminde dw yi alex i açamadım kiminde açtım rate tutmadı, benim en büyük sorunum gameserver c++ runtime hatası veriyor ve kapanıyor, denemediğim hiçbir yöntem kalmadı, windowsum orjinal lisanslı win7, uyumluluğu 200 yaptım olmadı, dep e ekledim olmadı, akla gelebilecek herşeyi yaptım ama olmadı, bana serveri tam anlamıyla kurabilecek fortres zamanlarını felan ayarlayacak biri varsa, serveri kurup sorunsuz çalıştırdıktan sonra vps ye geçecem (neden vps ye kurmuyorsun diye soracak olursanız, serverin çalıştığını görmeden vps ye para vermem) biz 15 arkadaş sro yu bıraktık ve hepsi benim serveri kurmamı bekliyor, vps ye kurmak için adam başı 10 tl versek yeter aylık :) bu şartlarda server kurmama yardımcı olacak arkadaşa GM lik verecem, ve bu kısa soluklu değil uzun soluklu bir iş olacak, şimdiden herkeze teşekkürler...

iletişim

http://www.facebook.com/Gabriel.Nomadic

cebrailg@hotmail.com

Şimdi daha önce kurmaya çalışıp kuramadım bu serveri. Ama şöyle söyliyim sana. 4 Gb Ram ile Bu dediğin haritaların hepsini açmaya kalkarsan tabiki gameserver çöker. Çünkü ram yetersiz aklıyor. VDS Alıp bunları açabilirsin. Ama kendi bilgisayarında hamachi ile açmayı düşünürsen en fazla Jangan Donwhang ve Hotanı aç yeterli.

Şimdi daha önce kurmaya çalışıp kuramadım bu serveri. Ama şöyle söyliyim sana. 4 Gb Ram ile Bu dediğin haritaların hepsini açmaya kalkarsan tabiki gameserver çöker. Çünkü ram yetersiz aklıyor. VDS Alıp bunları açabilirsin. Ama kendi bilgisayarında hamachi ile açmayı düşünürsen en fazla Jangan Donwhang ve Hotanı aç yeterli.

tam bir aydır uğraşıyorum ilk kurduğumda bu dediklerimin hepsini açmıştım, rate de yüksekti, ama sonra db ile oynarken bozdum bir daha da yapamadım, yaklaşık 15 defa baştan yaptım, kiminde dw yi alex i açamadım kiminde açtım rate tutmadı, benim en büyük sorunum gameserver c++ runtime hatası veriyor ve kapanıyor,

bunları okudun mu ?

ben serveri ilk kurduğumda haritada roc hariç heryeri açtım ve 2 gün açık kaldı, sonra id pw ben veriyordum arkadaşlara, user çok kalabalık olduğundan silmeye başladım o bitince charları silmeye kalktım derken db yi baya karıştırdım, sonra db yi yeniden restore ettim derken windows çöktü format attım bidaha da yapamadım aynı şekilde..

ki zaten şu an bende hali hazırda çalışan jangan hotan samar istanbul jangan cave açık server var, ben ilk başta kurduum serveri istiyorum :(

Son düzenleme:
tam bir aydır uğraşıyorum ilk kurduğumda bu dediklerimin hepsini açmıştım, rate de yüksekti, ama sonra db ile oynarken bozdum bir daha da yapamadım, yaklaşık 15 defa baştan yaptım, kiminde dw yi alex i açamadım kiminde açtım rate tutmadı, benim en büyük sorunum gameserver c++ runtime hatası veriyor ve kapanıyor,

bunları okudun mu ?

ben serveri ilk kurduğumda haritada roc hariç heryeri açtım ve 2 gün açık kaldı, sonra id pw ben veriyordum arkadaşlara, user çok kalabalık olduğundan silmeye başladım o bitince charları silmeye kalktım derken db yi baya karıştırdım, sonra db yi yeniden restore ettim derken windows çöktü format attım bidaha da yapamadım aynı şekilde..

ki zaten şu an bende hali hazırda çalışan jangan hotan samar istanbul jangan cave açık server var, ben ilk başta kurduum serveri istiyorum :(

senin dediklerin olsa bn şimdiye kurmuştum ama calışmaz dio kimse
,

S.a arkadaşLar ıd pw yazarken c9 alıyorum yardım edebılcek varmı rica etsem iletişim azura_0201@hotmail.com

C9 için kesin çözüm.
Siteden veya Google'den Media Patcher bulup Media.pk2'nin ip'sini değiştireceksiniz.
IP:127.0.0.1
Port:15779

Bu şekilde ayarlayıp patchleyin.
Sonra EdxLoader'danda aynı şekilde
127.0.0.1
15779 yapın. Kesin olsun diye. C9 Vermez bir daha.
Yine verirse başka bi yerde hata yapmışsınızdır.

Geri