• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

beyler bende herşeyi kurdum smc felan tamam fakat loaderdan launch'a basıyorum client geliyor bir iki saniye sonra kayboluyor

senin dediklerin olsa bn şimdiye kurmuştum ama calışmaz dio kimse
,

ne dediklerim olsa açardın ? kim o çalışmaz diyen konuda geriye gidip baksın bakalım paylaştığım resimlere :)

----------

s.a arkadaşlar, 4gb ram 4 çekirdek işlemci 1gb ekran kartı 1tb hdd pc var, bana tam anlamıyla çalışan bir server kurabilecek biri varmı? jangan dw hotan samar istanbul jangan cave alex merkez alex caveler yani haritada görünen heryer roc hariç kurabilecek varmı? tam bir aydır uğraşıyorum ilk kurduğumda bu dediklerimin hepsini açmıştım, rate de yüksekti, ama sonra db ile oynarken bozdum bir daha da yapamadım, yaklaşık 15 defa baştan yaptım, kiminde dw yi alex i açamadım kiminde açtım rate tutmadı, benim en büyük sorunum gameserver c++ runtime hatası veriyor ve kapanıyor, denemediğim hiçbir yöntem kalmadı, windowsum orjinal lisanslı win7, uyumluluğu 200 yaptım olmadı, dep e ekledim olmadı, akla gelebilecek herşeyi yaptım ama olmadı, bana serveri tam anlamıyla kurabilecek fortres zamanlarını felan ayarlayacak biri varsa, serveri kurup sorunsuz çalıştırdıktan sonra vps ye geçecem (neden vps ye kurmuyorsun diye soracak olursanız, serverin çalıştığını görmeden vps ye para vermem) biz 15 arkadaş sro yu bıraktık ve hepsi benim serveri kurmamı bekliyor, vps ye kurmak için adam başı 10 tl versek yeter aylık :) bu şartlarda server kurmama yardımcı olacak arkadaşa GM lik verecem, ve bu kısa soluklu değil uzun soluklu bir iş olacak, şimdiden herkeze teşekkürler...

iletişim

http://www.facebook.com/Gabriel.Nomadic

cebrailg@hotmail.com

beyler bende herşeyi kurdum smc felan tamam fakat loaderdan launch'a basıyorum client geliyor bir iki saniye sonra kayboluyor

Beyler shard manager açınca böle hata verip duruyor hersey dogru ama bu hatanın çözümünü bi türlü bulamadım bilen warsa yardım etsin

Arkadaşlar şimdiki hatam oyuna giriyor girer girmez atıyor varsa yapabilicek tw vericem halletsın

Kafa yora yora yaptım sonunda. Şimdi SMC denen programla serveri easy yapmak istiyorum fakat SMC programını açamıyorum. Açıyorum ama Id şifreyide yazıyorum fakat hata verip duruyor. Yanlış kullanıcı adı diye. Şeytanlık yapıp boş bıraktım kabul etmedi. :) Verdiği hata ;
Cannot connect to division manager (invalid user info)
SMC'de takıldım ya
icon17.gif

Son düzenleme:
Merhaba ben sro kurdum herşeyi yaptım bu exper hızlı lvl olayları veri tabanında nerden yapıyoruz

12degreyi ekledim resimleri yok şuan üstüne alınca dc yiyor .yardım edin .

Arkadaşlar şimdiki hatam oyuna giriyor girer girmez atıyor varsa yapabilicek biri varsa normal sroda 104 lw full nova warrior vericem

senin hatan server.cfg dosyasından gir en assagıda shard manager kısmını düzelt kardeşim benim soruma cevap verebilcek yokmu ya ?

ne dediklerim olsa açardın ? kim o çalışmaz diyen konuda geriye gidip baksın bakalım paylaştığım resimlere :)

----------

s.a arkadaşlar, 4gb ram 4 çekirdek işlemci 1gb ekran kartı 1tb hdd pc var, bana tam anlamıyla çalışan bir server kurabilecek biri varmı? jangan dw hotan samar istanbul jangan cave alex merkez alex caveler yani haritada görünen heryer roc hariç kurabilecek varmı? tam bir aydır uğraşıyorum ilk kurduğumda bu dediklerimin hepsini açmıştım, rate de yüksekti, ama sonra db ile oynarken bozdum bir daha da yapamadım, yaklaşık 15 defa baştan yaptım, kiminde dw yi alex i açamadım kiminde açtım rate tutmadı, benim en büyük sorunum gameserver c++ runtime hatası veriyor ve kapanıyor, denemediğim hiçbir yöntem kalmadı, windowsum orjinal lisanslı win7, uyumluluğu 200 yaptım olmadı, dep e ekledim olmadı, akla gelebilecek herşeyi yaptım ama olmadı, bana serveri tam anlamıyla kurabilecek fortres zamanlarını felan ayarlayacak biri varsa, serveri kurup sorunsuz çalıştırdıktan sonra vps ye geçecem (neden vps ye kurmuyorsun diye soracak olursanız, serverin çalıştığını görmeden vps ye para vermem) biz 15 arkadaş sro yu bıraktık ve hepsi benim serveri kurmamı bekliyor, vps ye kurmak için adam başı 10 tl versek yeter aylık :) bu şartlarda server kurmama yardımcı olacak arkadaşa GM lik verecem, ve bu kısa soluklu değil uzun soluklu bir iş olacak, şimdiden herkeze teşekkürler...

iletişim

cebrailg@hotmail.com

​şimdi 4gb ramle kurabilrimym kardeş :D

senin hatan server.cfg dosyasından gir en assagıda shard manager kısmını düzelt kardeşim benim soruma cevap verebilcek yokmu ya ?

bakmadıgım yeri kalmadı nerde bunun sorunu server cfg böle işte

SR_ShardManager {
Certification "5.77.195.118", 15882
BILLING_SERVER_URL "http://5.77.195.118:80/"
CREST_FTP_URL "ftp://crest:crest@5.77.195.118:14147/SRO_CREST"
ChristmasEvent2007 1
SERVER_EVENT_SYSTEM ON
LOCALE LOCALE_VIETNAM
FlagEvent 1
//HourForMeterRateLevelFirst 24
//HourForMeterRateLevelSecond 0

BattleArenaRandom 1
BattleArenaParty 1
BattleArenaGuild 1
BattleArenaJob 1
ArenaMatchOccupy 1
ArenaMatchFlag 1
ArenaMatchPoint 1
}

o hatanın sebebi CREST_FTP_URL "ftp://crest:crest@5.77.195.118:14147/SRO_CREST" bu satır yuzunden oluyor ...

BENİM SORUMA ÇÖZÜM BULANA CHAR VERİCEM ARKADAŞLAR CHARA START DİYORUM PCNİN ÖZELLİKLERİ YAZAN SARI EKRAN GELİYOR

----------

HATA LOGUNDA GLOBAL MANAGERDA BÖYLE YAZIYOR HATTA ;

fatal execute query error : update TB_USER set OnlineTimee = 63, LatestUpdateTime_ToPlayTime = 1320427499 where JID = 19 2011-11-04 19:25:00 921
fatal Query Error!!! Query Result : -1, Query : update TB_USER set OnlineTimee = 63, LatestUpdateTime_ToPlayTime = 1320427499 where JID = 19 2011-11-04 19:25:01 046
fatal SQL Error State:42S22, Native Error Code: CF, ODBC Error: [Microsoft][ODBC SQL Server Driver][SQL Server]Invalid column name 'OnlineTimee'. 2011-11-04 19:25:01 046
fatal update TB_USER set OnlineTimee = 63, LatestUpdateTime_ToPlayTime = 1320427499 where JID = 19 2011-11-04 19:25:01 046

----------

iletişim

cebrailg@hotmail.com

resimlere bak diosun ama kendin sw kurdurmaya calışıon bide soruon :D

Geri