• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

merhaba arkadaş serveri kurdum. Ama exp oranlarını ayarlamayadım. Bir manyak kesince 11 lvl olması istiyorum bunu nerden yapabilirim... Server.cfg dosyasından exp ration değerlerini değiştiyorum ama gene olmuyor sebebi ne olabilir??? Lütfen acil yardım

qweqweat.jpg

BU HATAYI ALIYORUM YARDIMCI OLABİLİCEK VARMI SAATLERDİR BUNUNLA UĞRAŞIYORUM :hfy::hfy::hfy::hfy::hfy::jil::jil::jil::jil::jil::jil::jil:

arkadaşlar herşeyi yaptım benim pcde saniyede bağlanıyor arkadaşlar id pw yazınca Requestion information ... yazıo öyle kalıyor resim doğrulama gelmiyor..

Beyler bu machinemanager sorununu çözen biri var mı?Yardımcı olacak?

Konu Sadece Download konusudur. Yardım konusu falan değildir ve bu konu hakkında yardım istemeyiniz.

#Konu kilit.

aynen bende kendı sro mu kurcam ama yardım eden yok :D
yardım edebılcekler lutfen msn mı eklesın=pikachuu_41@hotmail.com 7/24 acıgım ^^

Biz bu dosyaları indirince kendimize silkroad hamachi server kurabilirmiyiz...Ayrıntılı bi açıklama yazarmısınız....(Lütfen nedir bu dosyalar )

Dosyalar Karaca'dan izin alınıp ,Dosyalar kendi tarafımdan upload edilmiştir.
#Tek link indirme linki upload oluyor şu an,upload olduktan sonra konuya eklicem.

Geri