• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

win 2008 de çalışan reg paneli olan var mı ? win 7 ultimate de çalışan üyelik bunda çalışmıyor yada ben çalıştıramadım :(

slm

ben indirmeye basladım fakat nasıl kurcaz bunu bilen var mı bana ulaşsın lütfen

----------

aynen kurulumu biriniz anlatsınnnn boşuna indirmeyelim

shard maneger acıldıkdan sonra certten cıkınca dead oluyor ve kapanıyor işletim sistemi win 7 64 bit çözebilen arkadaşa ücreti de ödenir para mühim değil acilen yardım irtibar : cafemt2@mail.com

arkadaslar bi sorunu olan varsa kuramayan varsa elimden geldigince yardim edebilirim.

bana characterdata_40000.txt characterdata45000.txt Gibi dosyalar lazım nerden bulurum acaba ?

arklar bisey sorcam vsro server fileslerde server hack lendinde dava acmak mumkunmu ?????

Geri