• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

C:\AppServ\Apache2.2\conf\ bu klasöre girip

httpd.conf bu dosyayı Notepad ile açınız sonra

#LoadModule rewrite_module modules/mod_rewrite.so bu kodu bulup başıdaki “#” işaretini silip kayıt edin sonra Apache’yi resetleyin ve halloldu.

Sonra apacheservice.bat çalıştır sorun halloldu ;)

Alıntı...
kardeşim bide
$mysqlip = "localhost";
$mysqlId = "root";
$mysqlpw = "password";
$newsDb = "sro_paradise";
böyle bir yer varya ordaki mysqlip ye ne yazıcaz server ip yimi yoksa sqlexpress si mi

----------

arkadaşlar oda oldu sağolasınız ama bir tane daha hata var peki bu nedir
Couldn't connect to server IP,1433

----------

arkadaşlar bi yardım edin ama ya

----------

facebooktan ekleyin lütfen http://www.facebook.com/profile.php?id=1606356098

----------

$mysqlip = "localhost";
$mysqlId = "root";
$mysqlpw = "password";
bunlar nasıl ayarlanıcak tam olarak anlayamadım da lütfen yardım edin arkadaşlar yapanlar lütfen

kardeşler bu SRo_VT_Account ve diğer iki datasabeler hangi dosyanın içinde :D

----------

[sıze=4]​bulamadımda?[/sıze]

----------

​EGER ATARSAnız sevinirm :D

----------

Burdan onurgs ile cevd5 kardeşime slmlar cok yardım ediolar herkese elleri dert görmesin ;)
eyw kardeşim elimizden geldiğince yardım ediyoruz işte :)

kardeşim bide
$mysqlip = "localhost";
$mysqlId = "root";
$mysqlpw = "password";
böyle bir yer varya ordaki mysqlip ye ne yazıcaz server ip yimi yoksa sqlexpress si mi

----------

----------

----------

----------

$mysqlip = "localhost";
$mysqlId = "root";
$mysqlpw = "password";
bunlar nasıl ayarlanıcak tam olarak anlayamadım da lütfen yardım edin arkadaşlar yapanlar lütfen
beyler bi yardım lütfen

----------

kardeşim bide
$mysqlip = "localhost";
$mysqlId = "root";
$mysqlpw = "password";

----------

----------

----------

----------

$mysqlip = "localhost";
$mysqlId = "root";
$mysqlpw = "password";
eğer siteyi sorunsuz yapan arkadaşlarımda biraz paylaşma isteği varsa lütfen sizdeki ayarlı olan siteyi upload edermisiniz lütfen

31yt.png

bu hata ne oluyor nasıl çözülüyor lütfen yardım edin

arkadaşlar bir sorum olacak. hamachıden değilde oyuncuların server a normal oyundan girmesi için ne yapmam lazım ?

Arkadaslar VPS SUNUCU ALICAM 8 GB RAM LI ITEM BUGUNUN COZUMUNU BILEN SOLIYE BILIRMI ?

beyler gm dress gm set (superset 7 degree blue armor set) düşürdügümde yerden alamıyorum direk karakterin üstüne nasıl alabilrim cevabınız için şimiden teşekkürler

arkadaşlar rate yükseltmek için fixlenmiş gameserver indiriyorum atıyrum çalıştırıyorum sorunsuz açılıyor ama yaklaşık 1 dakika sonra gameserver çöküyor win bu uygulamayı çalışmayı durdurdu diyor sebebini bilen varmı nasıl çözerim ?

arkadaşlar rate yükseltmek için fixlenmiş gameserver indiriyorum atıyrum çalıştırıyorum sorunsuz açılıyor ama yaklaşık 1 dakika sonra gameserver çöküyor win bu uygulamayı çalışmayı durdurdu diyor sebebini bilen varmı nasıl çözerim ?

bilgisayarın win7 ise uyumlulugu yonetıcı olarak ve windows 200 olarak secıp deneyebılırmısn bi

RocqiN Kardes Senin dedigin ddl yi indirdim yaptım apache bin klasorunun icine attım olmadı .S aynı hata on line 9 :S team dan bi el atı versen

Geri